12. ČeMBA víkend 21. - 23. 6. 2019 - Trail Park Klínovec
(Platbu je nutné zaslat nejpozději 5. června 2019.)
Email address *
Souhlas se zpracováním osobních údajů: *
Dávám tímto v souladu se zákonem č.480/2004Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) souhlas k zasílání obchodních sdělení spolku Česká mountainbiková asociace, z.s., IČ: 28552075, a to za účelem zasílání obchodních sdělení týkajících se činnosti spolku, informací o novinkách, případně za účelem zaslání pozvánek na akce pořádané či spolupořádané spolkem a za účelem zaslání novoročního přání atp.. Dále uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, adresa, datum narození, e-mail správci Česká mountainbiková asociace, z.s., IČ: 28552075. Souhlas je udělen za účelem vedení databáze členů spolku, zaslání pozvánek na akce pořádané či spolupořádané spolkem a za účelem zaslání novoročního přání atp.. Osobní údaje budou zabezpečeně zpracovávány osobami zvláště k tomu pověřenými manuálně nebo pomocí prostředků výpočetní techniky. Osobní údaje budou uloženy po dobu 5 let ode dne poskytnutí souhlasu. Subjekt osobních údajů má právo požadovat od správce přístup k osobním údajům týkajícím se subjektu údajů, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost údajů. Subjekt osobních údajů má právo kdykoliv odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, aniž je tím dotčena zákonnost zpracování založená na souhlasu uděleném před jeho odvoláním.
Required
Jméno *
Příjmení *
Kontaktní telefonní číslo *
Datum narození (ve tvaru RRMMDD). *
Nutné pro párování došlých plateb podle variabilního symbolu a identifikaci člena (příklad: 751201)
Máš zájem o účast na ČeMBA víkendu (pátek až neděle)? *
V ceně je zahrnuto ubytování na 2 nebo 3 noci včetně snídaně (noc pátek + sobota nebo noc čtvrtek + pátek + sobota), uskladnění kol, spolu s permanentkou na lanovku v pátek a v neděli.
Poznámka
Chceš-li nám něco dalšího sdělit.
Pokyny k platbě
V případě zájmu o účast na ČeMBA víkendu, pošli prosím platbu na účet: 2400117717/2010 (FIO banka) s uvedením svého rodného čísla jako variabilního symbolu (bez lomítka).

Ceny:
člen ČeMBA 2 noci - 1.750 Kč (dospělý)
člen ČeMBA 2 noci - 1.200 Kč (dítě do 14 let)

člen ČeMBA 3 noci - 2.300 Kč
člen ČeMBA 2 noci - 1.600 Kč (dítě do 14 let)

nečlen ČeMBA 2 noci - 2.350 Kč
nečlen ČeMBA 3 noci - 2.850 KčTIP: nejsi-li členem Čemba, není nic snadnějšího než se jím stát! Stručný návod je zde: www.cemba.eu/clenstvi

Prosíme o zaslání platby co nejdříve, počet míst je limitovaný. Platbu je nutné zaslat nejpozději do 5. června 2019.


Děkujeme a těšíme se na společné zážitky!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy