Акредитація ЗМІ на прес-показ та прес-конференцію фільму «Ціна правди»
Запрошуємо вас акредитуватись на прес-показ та прес-конференцію фільму «Ціна правди», що відбудуться 27 листопада у малому залі кінотеатру «Київська Русь» (вул. Січових Стрільців, 93).

Початок акредитації о 15:00.
Показ фільму о 15:40.
Прес-конференція о 18:00.

Учасники прес-конференції:
Аґнєшка Голланд, режисерка (Польща),
Єгор Олесов, продюсер (Україна),
Станіслав Дзідзіч, продюсер (Польща),
Клаудія Смея, продюсер (Польща),
Олег Драч, актор (Україна).

Про фільм:
У 1933 році вельський репортер Ґарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Ґарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

Режисер: Аґнєшка Голланд
Автор сценарію: Андреа Халупа
Продюсер: Клаудія Смея, Станіслав Дзідзіч, Єгор Олесов, Ангус Ламонт, Андреа Халупа
У ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард, Джозеф Моул, Кеннет Кренем, Яків Ткаченко, Олег Драч, Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала, Аліна Ковальська та інші

Прем’єра фільму в Україні - 28 листопада 2019 року.
Дистрибутор - MMD UA та FILM.UA Distribution.

Фільм «Ціна правди» спільного виробництва Польщі (Film Produkcja за підтримки Polish Film Institute), України (Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно) та Великої Британії (Jones Boy Film). Зйомки фільму проходили в Україні, Польщі та Шотландії.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy