Çağ Üniversitesi Öğrenci Memnuniyet Anketi (Pandemi dönemi)
Değerli Öğrencimiz

Covid-19 ile ilgili alınan tedbirler kapsamında, üniversiteler Yükseköğretim Kurulu talimatıyla uzaktan eğitim platformlarına geçtiler. 2019- 2020 Pandemi dönemi olarak ilan edilmesiyle birlikte Çağ Üniversitesi olarak tüm birimlerimizde derslerimizi MOODLE ve ZOOM platformları üzerinden uzaktan eğitim sürecini tamamladık. Siz değerli öğrenci arkadaşlarımıza göstermiş olduğunuz iş birliği için öncelikle teşekkür ederiz. Değişen dünya koşulları yükseköğretimde uzaktan öğrenme süreçlerini zorunlu kılmıştır. Biz de üniversite olarak önümüzdeki süreçte yapacağımız uzaktan eğitimleri sizlerin görüş ve deneyimleri ile daha iyi bir duruma getireceğimizi umuyoruz. Bu nedenle, ekte yer alan anket formunu doldurmanız beklenmektedir. Teşekkür ederiz.


Çağ Üniversitesi Kalite Komisyonu
Fakülteniz *
Sınıfınız (2019-2020 akademi yılı bahar dönemi için) *
Doğum Yılı *
Cinsiyet *
*
Çok memnun kaldım
Memnun kaldım
Orta düzeyde
Memnun Değildim
Hiç memnun değildim
Bilgim yok /Kullanmadım
Uzaktan öğrenim araçlarından Moddle’ı kullanmaktan
Uzaktan öğretim araçlarından Zoom platformunu kullanmaktan
Üniversitemin süreçte sağladığı teknik sistem kalitesinden (sistem güvenilirliği, sistemin kullanılabilirliği, sistem özelliklerinin kullanım kolaylığı, öğrenme kolaylığı, güvenlik, kişiselleştirme)
Süreçte üniversitenin sunduğu hizmet kalitesinden (rehberlik ve eğitim, adil anlayış, personel mevcudiyeti, duyarlılık sağlama vb.)
Eğitim sistemi kalitesinden (değerlendirme materyalleri, öğrenme stillerinin çeşitliliği, etkili iletişim, etkileşim ve iletişim vb.)
Destek sistemi ile ilgili bilgilendirmelerden (sınav ve ödevlerle ilgili etik konular, yasal konular, proje, ödev vb)
Öğrenci kalitesinden (öğrencinin tutumu, öğrencinin ilgisi, öğrencilerin kaygısı, önceki deneyimler ve öğrencinin öz yeterlilik vb.)
Dersi yürüten öğretim elemanı kalitesinden (öğretim elemanının tutumu, coşku, yanıt verebilirlik, öznel norm ve iletişim vb.)
Uzaktan eğitimi pandemi sürecinde öğrenci olarak deneyimlemiş biri olarak bu dönemin avantajları nelerdir?
Uzaktan eğitimi pandemi sürecinde öğrenci olarak deneyimlemiş biri olarak bu dönemin dezavantajları nelerdir?
• Bu dönemde, eğer problem yaşadı iseniz yaşanılan problemleri nasıl çözümlediniz?
Uzaktan eğitime ilişkin olarak yaşadığınız deneyimleri de göz önünde bulundurarak dönemi değerlendirdiğinizde hangi eğitimlerin Çağ Üniversitesi Uzaktan Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi (ÇUZAM) tarafından verilmesini istersiniz? İhtiyacınız olduğuna inandığınız eğitimleri işaretleyiniz *
Required
Size göre E-öğrenmenin (Uzaktan Eğitim) en büyük avantajı ve dezavantajı nedir?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy