Přihláška na Kurz Hormonální jógové terapie (začátečníci) od 14.9.2020
V tomto kurzu se prakticky naučíte sestavu a relaxační techniky Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues ​pro vaše domácí cvičení pod odborným vedením zkušené lektorky. Kurzem vás provede certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues Mgr. Bc. Eva Svobodová. Pronikněte do tajů fungování hormonů ve vašem těle a namícháte si ten správný hormonální koktejl s omlazující sestavou jógy. Harmonizujeme si hormony, ať mohou pracovat v náš prospěch. Zbavíme se napětí z každodenního stresu pomocí relaxačních technik a pravidelným cvičením této sestavy můžeme být vitální do vysokého věku.
Na lekcích se prakticky naučíte cviky k aktivaci hormonálních center i cviky k posílení svalů pánevního dna. Cvičení pomáhá obnovit emoční rovnováhu, ženám pomůže regulovat premenstruační syndrom, důsledky menopauzy. Zvyšuje vítalitu a reguluje metabolismus, upravuje funkci štítné žlázy, pomáhá léčit některé příčiny neplodnosti a pomáhá odstranit problémy s páteří.
Vhodné pro ženy i muže.

VHODNÉ PRO MUŽE I ŽENY

❖ Na workshopu si prakticky osvojíte celou 40 min. sestavu cviků, kterou můžete sami praktikovat doma a také se naučíte správně dýchat i provádět relaxační cvičení

❖ KDY? Od PO 14.září 2020 od 17:00 - 18:10, každé pondělí (kromě 28.září a 16.listopadu), poslední lekce je 30.listopadu 2020 (lekce není možné nahradit, děkuji za pochopení).

❖ KDE? V krásném prostředí Jurty ve F-M, Lískovec u Frýdku-Místku, vedle domu s č.p. 251, tento prostor je v zimních dnech plně vytápěný a má k dispozici pohodlné zázení se sociálním zařízením, parkování a krásnou zahradu s rybníky.
❖Cena kurzu je 2.600,-Kč/celkem 10 lekcí.


Není zapotřebí předchozí zkušenost s jógou. K dispozici jsou podložky, deky, pohodlně se oblečte, cvičíme bez bot. S sebou dobrou náladu a pozitvní motivaci :-)
Kapacita je maximálně 12 osob, proto neváhejte a přihlaste se níže rovnou vyplněním přihlášky a úhradou.

Kurzem vás provede certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues Mgr. Bc. Eva Svobodová, další info o lektorce, dalších workshopech a opakovacích lekcích nejdete na www.jogasevou.cz.

T: 606 742 174
E: eva@jogasevou.cz
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Adresa:
Město, ulice a č.p.
Kde jste se o workshopu dozvěděl(a)?
*
Required
Údaje pro platbu a platební podmínky:
Cena kurzu je 2.600,-Kč.

Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada co nejdříve z důvodu velkého zájmu o tento kurz a omezené kapacity, nejpozději do 2 dnů od zaslání přihlášky do kurzu.

ČSOB, a.s., číslo účtu: 172902537/ 0300
Variabilní symbol: 14092020
Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

Storno podmínky:
Potvrzená přihláška na příslušný kurz je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se kurzu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z kurzu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z kurzu neodhlásíte a kurzu se nezúčastníte, budou Vám taktéž účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny kurzu a současně se kurzu nezúčastníte, záloha celá propadá.
Stornovací poplatky:
Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání kurzu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání kurzu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.
Potvrzení přihlášky
Tímto potvrzuji svou účast na kurzu jógy (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy