Přihláška na kurz Komunikace v konfliktních situacích (Petr)
Přihláška na kurz KOKS, tréninkovou sérii pro začátečníky i mírně pokročilé v technikách nenásilné komunikace.
Kurz povede Petr Holík ve čtvrtky 17:00 - 21:00 a to přesně ve dnech 10.9, 17.9, 24.9, 1.10, 8.10 a 15.10.2020. Série se skládá z 6 setkání po 4 hodinách.

Standardní cena 6 800 Kč, mecenášská cena 9000 Kč a stipendijní cena 4 800 Kč. Stipendijní ceny řešíme individuálně, viz informace ve formuláři níže. Informace k platbě zašleme po vyplnění přihlášky.

Místo konání: Syřiště NaZemi, Kounicova 42, 602 00 Brno. https://goo.gl/maps/qrUm9EWdAh1P2A598

S dotazy o náplni a organizaci kurzu nebo vyjednání stipendijní ceny se obracejte na Ivku Sobotkovou, iva@nenasilnakomunikace.org a v kopii uveďte Petra Holíka, petrholik@nenasilnakomunikace.org

Potvrzení Vašeho přihlášení Vám příjde do několika pracovních dnů.
Děkujeme za vyplnění přihlášky a těšíme se na Vás v září, Petr a Ivka
Email address *
Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Kurz *
Vaše korespondenční adresa (údaj pouze pro fakturaci). Pokud Vám bude platit kurz firma, uveďte adresu firmy. *
Vyberte cenu, kterou chcete zaplatit. Mecenášskou cenou umožníte účast na kurzu lidem, kteří si mohou dovolit zaplatit pouze stipendijní cenu. Pokud máte zájem o stipendijní cenu, prosím ozvěte se na e-mail iva@nenasilnakomunikace.org, do kopie petrholik@nenasilnakomunikace.org
Clear selection
Máte předchozí zkušenost s nenásilnou komunikací nebo podobnými rozvojovými kurzy? Máte například terapeutický či koučovací výcvik?
Co Vás vede k zájmu o tento kurz? Náročná komunikace v rodině, v práci nebo něco jiného? Jaké téma v nenásilné komunikaci Vás zajímá? O čem se chcete dozvědět více?
Chcete se na něco zeptat? Zde je prostor napsat Petrovi a Ivce.
Vyplněním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem organizace tohoto kurzu. Dále také souhlasíte se zasíláním informací týkajících se kurzu a newsletteru o nenásilné komunikaci na uvedenou e-mailovou adresu. Newsletter rozesíláme cca 1x za 3 měsíce a jeho odběr můžete kdykoliv odhlásit jedním klikem přímo v jeho zápatí.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of NVC Brno. Report Abuse