Aplikacja na stanowisko księgowej/księgowego
Będziemy wdzięczni za wypełnienie poniższego formularza.

PO JEGO WYPEŁNIENIU PROSIMY O PRZESŁANIE CV MAILEM NA ADRES:

rekrutacja@wynajmistrz.pl

W CV prosimy zawrzeć następujący zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Z góry przepraszamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy :-)

Biuro Rachunkowe Wynajmistrz.pl
(TWR Sp. z o.o.)
Twój numer telefonu *
Your answer
Twój adres e-mail *
Your answer
Imię i nazwisko *
Your answer
Jakie masz doświadczenie związane z księgowością? *
Opisz krótko swoje doświadczenie z księgowością (ile lat, na jakim stanowisku, w jakiej firmie czy w biurze rachunkowym)
Your answer
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie związane z nieruchomościami?
Nie wymagamy takiego doświadczenia, ale jeśli je masz, to opisz krótko np. wynajmowałem/am mieszkanie komuś albo od kogoś, pracowałem/am jako agent, rozliczałem/am najem, czytałem/am blog/książkę)
Your answer
Czy jesteś dostępny/dostępna w pełnym wymiarze czasu (poniedziałek-piątek, 8.00-16.00)? *
Wybierz jedną z poniższych odpowiedzi, a jeśli wybierzesz Inne, opisz swoją dostępność np. "4 dni w tygodniu, bo w piątki opiekuję się dzieckiem".
Jakie formy współpracy są dla Ciebie akceptowalne? *
Required
Odpowiedz na pytanie: podatnik stosuje zryczałtowaną formę opodatkowania najmu (jest to podatek 8,5% od przychodu). Za sierpień 2017 zapłacił 212,5 zł podatku. Jaki przychód osiągnął w sierpniu 2017? *
Podaj kwotę w PLN
Your answer
Podatnik osiągnął z najmu 11 000 zł przychodu i poniósł 5200 zł kosztów (rocznie). Ma do wyboru dwie formy opodatkowania najmu: ryczałt (8,5% od przychodu) i zasady ogólne (18% od dochodu). *
Napisz, która forma będzie korzystniejsza dla podatnika i dlaczego? Najlepiej wykaż to, pokazując odpowiednie liczby. Nie uwzględniaj kwoty wolnej od podatku.
Your answer
Podatnik (zarejestrowany jako czynny podatnik VAT) kupił książkę (taką normalną papierową książkę) pt. "Jak prowadzić małą firmę". Zapłacił 42 zł brutto. *
Jaka była cena netto książki? A co by było, gdyby w tej samej cenie brutto kupił lampę na swoje biurko w firmie?
Your answer
Jakie są Twoje wymagania płacowe?
Nie musisz odpowiadać na to pytanie. Ale jeśli odpowiesz, odpowiedz szczerze i podaj kwotę netto miesięcznie. Uwaga, nie zamierzamy zatrudnić tej osoby, która poda najniższą kwotę. Mamy pewien ustalony budżet i chcemy tylko sprawdzić, czy istnieje pole do współpracy.
Your answer
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy