Request edit access
Pieteikšanās invazīvo sugu semināram Kuldīgā
Dabas aizsardzības pārvalde LIFE-IP LatViaNature projekta ietvaros aicina uz semināru par invazīvajām sugām šī gada 26. jūlijā plkst. 10.00, Kuldīgā, bijušo mazdārziņu teritorijā (Dārzniecības ielā). Semināra ietvaros būs iespēja uzzināt kāpēc nepieciešams pievērst uzmanību invazīvajām sugām, kad un kā ar tām visefektīvāk cīnīties, lai veicinātu bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu. Gaidīsim Kurzemes pašvaldību atbildīgos darbiniekus un komunālo pārvalžu speciālistus.

Invazīvās sugas ir viens no būtiskākajiem bioloģiskās daudzveidības apdraudējumiem visā pasaulē. Tām ir postoša ietekme uz dabu: tās apdraud vietējās sugas, izmaina ekosistēmu funkcijas un rada ekonomiskus zaudējumus. Bijušo mazdārziņu teritorija ir izvēlēta semināram jo visbiežāk, tieši mazdārziņi ir invazīvo sugu epicentrs no kuriem noris intensīva invazīvo sugu tālāka izplatīšanās.

 Dienas kārtība:
9.45-10.00 - ierašanās, reģistrācija, kafija, uzkodas
10.00-10.30 - izglītojošs stāstījums par invazīvajām sugām ar uzsvaru uz Kanādas zeltgalvīti un ošlapu kļavu (Santa Rutkovska, LIFE-IP LatViaNature projekta invazīvo sugu eksperte)
10.30-11.00 – praktisko darbu demonstrēšana pļaujot Kanādas zeltgalvīti un ošlapu kļavu (Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālās administrācijas eksperti)
11.00-11.30 - jautājumi, diskusija, kopfoto,

Lai pieteiktos semināram nepieciešams aizpildīt pieteikšanās anketu līdz 20.07.2022.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētā iestāde/organizācija *
Jūsu e-pasta adrese *
Iespēja uzdot jautājums par invazīvajām sugām
Seminārs notiek projekta “Natura 2000 aizsargājamo teritoriju pārvaldības un apsaimniekošanas optimizācija” (LIFE19 IPE/LV/000010 LIFE-IP LatViaNature) ietvaros, kas tiek īstenots ar Eiropas Savienības LIFE programmas un VRAA finansiālu atbalstu.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy