Request edit access
Święto Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim
Witajcie w wirtualnym Muzeum św. Jana Pawła II!  Właśnie zaczyna się Wasza misja polegająca na odkryciu wszystkich tajemnic polskiego papieża. Celem misji jest zdobycie  kodu do kłódki i otwarcie skrzyni, w której znajdziecie finałową niespodziankę, a przewodnikiem po tym miejscu, umożliwiającym Wam zdobycie szyfru do kłódki będzie Wasza wiedza na temat niezwykłego człowieka, wielkiego Polaka, papieża i świętego – Jana Pawła II.A więc do dzieła!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
27 *
Pierwsze zadanie ukryte jest na podanym bilecie wstępu, który jest niezbędny do tego, aby rozpocząć  zwiedzanie „Muzeum św. Jana Pawła II”. Uzupełnijcie brakującą informację na bilecie wstępu i wpiszcie ją jako rozwiązanie.
Captionless Image
Zadanie 2 *
Odszyfrujcie zakodowaną w kodzie QR wiadomość, wykonajcie kryjące się w kodzie zadanie, a poznacie hasło odblokowujące następne wyzwanie.
Captionless Image
Zadanie 3 *
Na podanym zrzucie ekranu wiadomości nierzetelni dziennikarze popełnili kilka błędów dotyczących papieża Jana Pawła II. Poprawcie je, a następnie wpiszcie jako rozwiązanie cyfrę/liczbę tych błędów.
Captionless Image
Zadanie 4
Rozwiążcie podaną krzyżówkę poświęconą pielgrzymkom Jana Pawła II, a następnie wskaż państwo, którego św. Jan Paweł II nigdy nie odwiedził.  Wpisz nazwę tego państwa do rozwiązania, a uzyskasz dostęp do następnego polecenia.
Captionless Image
Zadanie 5 *
Wpiszcie w wyszukiwarce podany link, a uzyskacie dostęp do nastepnego zadania / link: http://tinyurl.com/uqhjnay
Zadanie  6                                                                                                                          
Obejrzyjcie krótki film prezentujący  najbardziej znane wypowiedzi św. Jana Pawła II i wykorzystajcie go do wykonania zadania 6.
Zadanie 6 cd. - odpowiedź do filmu *
Captionless Image
Zadanie 7 *
Odszyfrujcie podaną wiadomość i wpiszcie ją w odpowiednim miejscu.
Captionless Image
Zadanie 8 *
Jaka inskrypcja znajduje się na zegarze słonecznym w rodzinnym mieście św. Jana Pawła II?
Zadanie 9 *
Wpiszcie w wyszukiwarce podany link:  ttps://leahrningapps.org/display?v=pxoupnk7a20 i zmierzcie się z ostatnim zadaniem dzielącym Was od finałowej niespodzianki.
Captionless Image
Zadanie 10 *
Witajcie w finale! Tu już kończy się Wasza wirtualna wędrówka po Muzeum św. Jana Pawła II. Odczytajcie podany QR kod, a dowiecie się jaka czeka Was nagroda.  Na zakończenie dokończcie podane zdanie: św. Jan Paweł II jest dla mnie ważny, ponieważ...
Captionless Image
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy