Request edit access
Oferta społecznej współpracy dotycząca e-poszukiwań osób zaginionych w Polsce – poniżej szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy
Stowarzyszenie Cztery Pory Roku (SCPR) z siedzibą w Knurowie (śląskie) w ramach ogólnopolskiego projektu pn. „Zaginęła – Zaginął w Polsce” potrzebuje do społecznej współpracy:

- Emerytki i/lub Emerytów (po jednej lub jednym z każdej gminy, która jest w Polsce, czyli w sumie 2 477 osób).

ZADANIA (wykonywane elektronicznie - zdalnie, czyli np. bez tzw. wychodzenia z domu) dotyczące działań w ramach autorskiego i ogólnopolskiego Programu Bezpieczni w necie - bezpieczni w świecie z celem nr 1, tj. pomoc w poszukiwaniach zaginionych osób i wsparcie ich rodzin pod hasłem Zaginęła-Zaginął w Polsce, a realizowanego przez SCPR od 1 lipca 2012 roku:

- udostępnianie posta dotyczącego oferty;
- udostępnianie postów o przydzielonych 1-3 sprawach;
- przyjmowanie i przekazywanie informacji dotyczących przydzielonych 1-3 spraw;
- raportowanie;
- utrzymywanie stałego kontaktu z przydzielonymi osobami.

Sposób realizacji w/w zadań zostanie przekazany na mejla w kolejnym etapie rekrutacji tym, którzy przejdą I etap rekrutacji.

Przyjęte osoby, po zawarciu Porozumienia o wykonywaniu świadczeń wolontarystycznych, będą przez pierwsze 3 miesiące Wolontariuszką/Wolontariuszem. W tym czasie poznamy się i będzie wiadomo na czym w praktyce niniejsza współpraca polega. Gdy ten czasookres minie, to każdy z Wolontariuszek/Wolontariuszy będzie dalej realizować powyższe zadania, ale jako Członkowie Zwyczajni w Stowarzyszeniu. Z czasem w ogóle będzie więcej możliwości rozwoju (nie tylko w Stowarzyszeniu, ale też w firmie Prezes Zarządu SCPR). Szczegółowe informacje o tym będą podczas kolejnych etapów rekrutacji.

KORZYŚCI:

- status Wolontariusza Stowarzyszenia, które działa na terenie całej Polski;
- osoby do kontaktu;
- zdobycie wiedzy i doświadczeń;
- sieciowanie;
- szkolenia i/lub warsztaty;
- porozumienie o wykonywaniu świadczeń wolontarystycznych;
- pisemne zaświadczenie o działalności społecznej w Stowarzyszeniu;
- elastyczny czas współpracy;
- zdalny charakter współpracy.

Rekrutacją zajmuje się Marcela Pach – Asystentka Prezes Zarządu ds. rekrutacji Praktykantów, Wolontariuszy, Członków, Uczestników, itp. / Członkini Zwyczajnej SCPR. Będziecie w kontakcie. Adres e-mail do Marceli: rekrutacja@scpr.org.pl

Ponadto, co najmniej raz w tygodniu będą sprawdzane zgłoszenia, które wpłyną i wysłana informacja zwrotna na @ kandydatki/kandydata.

Zapraszamy na bloga dotyczącego Rekrutacji w Stowarzyszeniu Cztery Pory Roku (SCPR) z siedzibą w Knurowie znajdującego się pod adresem: www.rekrutacjascpr.blogspot.com

INFORMACJA RODO:

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Stowarzyszenie Cztery Pory Roku z siedzibą przy ul. Niepodległości 1, 44-190 Knurów, a ze stacjonarnym adresem do korespondencji, tj. ul. Dworcowa 38a/101, 44-190 Knurów.

Dane osobowe są przetwarzane w związku z czynnościami zmierzającymi do współpracy w ramach działań realizowanych przez Stowarzyszenie.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji współpracy. Pomimo dobrowolności, konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości dalszej współpracy.

Dane osobowe są przekazywane wyłącznie osobom związanym z realizacją współpracy.

Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Jeśli chce Pani/Pan zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoją zgodę, prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail: a.nowak@scpr.org.pl

W związku przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi na działanie lub zaniechanie Administratora do organu nadzorczego, którym jest:

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych
ul. Stawki 2
00-193 Warszawa
1. Imię i nazwisko *
Your answer
2. Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
3. Numer telefonu *
Your answer
4. E-mail *
Your answer
5. Nazwa gminy, w której Pan/-i mieszka, to? *
Your answer
6. Rodzaj w/w gminy *
7. Powiat i województwo *
Your answer
8. Dlaczego Pan/-i jest zainteresowana/-y niniejszą ofertą społecznej współpracy? *
Your answer
9. Czy Pan/-i ma dostęp do komputera połączonego z Internetem? *
10. Czy Pan/-i ma dostęp do drukarki? *
11. Czy Pan/-i ma dostęp do skanera? *
12. Czy Pan/-i potrafi obsługiwać w/w sprzęty w zakresie podstawowym? *
13. Czy Pan/-i potrafi korzystać z Internetu w zakresie podstawowym? *
14. Czy Pan/-i potrafi korzystać z poczty e-mail w zakresie podstawowym? *
15. Czy Pan/-i ma profil na portalu społecznościowym Facebook? *
16. Czy Pan/-i potrafi korzystać z profilu na portalu społecznościowym Facebook w zakresie podstawowym? *
17. Czy Pan/-i może przeznaczyć od kilku do kilkunastu godzin miesięcznie na współpracę, o której mowa w niniejszej ofercie społecznej współpracy? *
18. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204) od SCPR *
19. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości powyższą informację RODO *
20. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z treścią niniejszej oferty *
21. Oświadczam, że jestem na emeryturze *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy