Request edit access
Požiūrio į nuobaudas už KET tyrimas
Sign in to Google to save your progress. Learn more
INFORMUOTAS SUAUGUSIO ASMENS SUTIKIMAS DALYVAUTI TYRIME
Tai yra informuoto sutikimo dalyvauti tyrime forma. Joje pateikta svarbi informacija apie šį tyrimą. Prašome atidžiai susipažinti su šia informacija, kad galėtumėte išreikšti savo sutikimą arba nesutikimą dalyvauti tyrime.

Tyrėjai ir tyrimo tikslas.
Tyrimą vykdo Vytauto Didžiojo universiteto Psichologijos katedros mokslininkai Auksė Endriulaitienė, Laura Šeibokaitė, Justina Slavinskienė, Rasa Markšaitytė, Mark Sullman, Renata Arlauskienė ir Tadas Vadvilavičius. Šiam tyrimui finansavimą skyrė Lietuvos mokslo taryba (LMTLT), sutarties Nr. S-GEV-21-1. Tyrimu siekiama įvertinti vairuotojų požiūrį į nuobaudas, skiriamas už kelių eismo taisyklių (toliau – KET) pažeidimus. Tyrimui vadovauja dr. Rasa Markšaitytė.

Tyrimo procedūra.
Tyrime kviečiami dalyvauti teisę vairuoti automobilį turintys ir bent kartą per mėnesį vairuojantys arba laikinai teisę vairuoti praradę asmenys. Tyrimo metu jūsų bus prašoma atsakyti į klausimus, susijusius su jūsų savęs vertinimu, jūsų pačių vairavimo ypatumais, turima vairavimo patirtimi, požiūriu į nuobaudas už KET pažeidimus ir tokių nuobaudų efektyvumą, taikomų eismo saugumo priemonių veikimą. Dalyvavimas tyrime truks iki 30 min.

Dalyvavimo ir pasitraukimo sąlygos.
Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas. Net sutikę dalyvauti, jūs galėsite pasitraukti iš tyrimo bet kuriuo metu.

Dalyvavimo tyrime rizika ir nauda.
Tyrėjai nenumato, kad dalyvavimas tyrime jums galėtų sukelti didesnius išgyvenimus nei patiriami kasdieniame gyvenime.
Dalyvaudamas tyrime jūs galite tikėtis šios naudos: turėsite galimybę pasvarstyti, kaip vertinate nuobaudas už KET pažeidimus, savo elgesį ir eismo saugumą didinančias priemones, prisidėsite prie mokslo plėtojimo.

Konfidencialumas.
Šis klausimynas yra anoniminis, tyrimo tikslais jokia asmens tapatybę atskleidžianti informacija nebus renkama. Konkretūs tyrimo dalyvio atsakymai nebus viešinami. Tyrimo duomenys bus saugomi Vytauto Didžiojo universitete, Psichologijos katedroje, rakinamoje patalpoje. Tyrimo metu surinkti duomenys bus naudojami moksliniais tikslais ir viešinami tik apibendrinti rengiant mokslines publikacijas, mokslinius pranešimus konferencijose ir kituose leidiniuose.

Šiam tyrimui atlikti buvo gautas VDU Socialinių mokslų fakulteto Psichologijos mokslinių tyrimų ir studentų praktinės veiklos etikos komisijos leidimas.


Kontaktai:
Jei turite klausimų ar pageidaujate detalesnės informacijos apie tyrimą tiek tyrimo eigoje, tiek po jo galite kreiptis į tyrimo mokslinį vadovą dr. Rasą Markšaitytę, +37037327824, el. p. rasa.marksaityte@vdu.lt
Paspausdami mygtuką „Sutinku“ jūs patvirtinate, kad SUSIPAŽINOTE su aukščiau pateikta informacija bei SUTINKATE dalyvauti tyrime, kurio metu gauti duomenys bus naudojami moksliniais tikslais, laikantis konfidencialumo ir asmens duomenų apsaugos reikalavimų. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy