Request edit access
Konferencja "Rozwój metod edukacyjnych w obszarze kompetencji obywatelskich i społecznych".
Konferencja „Rozwój metod edukacyjnych w obszarze kompetencji obywatelskich i społecznych“ odbedzie się 23 PAŹDZIERNIKA 2017r. w godzinach: 15:00-18:00 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, przy ul. Legnickiej 65 we Wrocławiu.

Konferencja ma na celu zapoznanie uczestników z rezultatami projektu „Współpraca na rzecz innowacyjnej edukacji w obszarach kompetencji społecznych i obywatelskich” realizowanego przez Fundację Umbrella w latach 2015-2017 i finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus + oraz przeprowadzenie debaty dotyczącej rozwoju tychże kompetencji.

Uważamy warto jest zastanowić się również nad umiędzynarodowieniem pracy z młodzieżą, przydatnością nieformalnych metod nauczania czy partycypacją młodzieży w życiu publicznym. Porozmawiajmy wspólnie o kształtowaniu się kompetencji obywatelskich i społecznych. Znajdźmy odpowiedź na pytanie dlaczego warto rozwijać postawy obywatelskie i społeczne oraz jakie kompetencje w tym obszarze są kluczowe. Serdecznie zapraszamy, wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w dyskusji!

Konferencja realizowana w ramach projektu "Współpraca na rzecz innowacyjnej edukacji w obszarach kompetencji społecznych i obywatelskich". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Imię i nazwisko *
Your answer
Nazwa instytucji/organizacji *
Your answer
Adres instytucji/organizacji *
Your answer
Adres mailowy *
Your answer
Numer telefonu kontaktowego *
Your answer
Jeśli chcą Państwo by jakaś konkretna kwestia została poruszona podczas konferencji prosimy o podanie pytań poniżej.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sektor3. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms