Request edit access
Pieteikuma anketa pasākumu ciklam "Stipra ģimene dabā aug"
Šī ir pieteikuma anketa bezmaksas pasākumu cikla norisēm, kas tiek organizētas Projekta “Pasākumu cikls ģimenēm ar bērniem “Stipra ģimene dabā aug” ietvaros (Projekta Nr.2021.LV/ĢDP/107).
Pasākumos ir aicinātas piedalītas daudzbērnu ģimenes (ģimenes karte 3+) un  ģimenes ar sociāli ekonomiskajām problēmām.
Dalība pasākumos ir bez maksas, pēc pašu izvēles: vienā vai vairākos. Nokļūšana līdz norises vietai: ar savu transportu.
Pasākumu norises vietas "Trijupes" GPS koordinātes: 56°58'30.4"N 25°37'36.6"E

1. Brīvdabas meistarklase ģimenēm “Ziedoša pļava receptēs” kopā ar LĪGU REITERI.
2021.gada 11.jūnijā, plkst. 15:00. Norises vieta: "Trijupes", Ērgļu novads.
Praktiska un izzinoša darbošanās ģimenēm ar bērniem, lai kopā ar zāļu pazinēju izzinātu senču gudrības dvēselei, garam un ķermenim. Caur kopā būšanu un praktisku darbošanos pļavā, dalībnieki gūs praktiskajā dzīvē pielietojamas zināšanas par pļavā atrodamajām vērtībām un to izmantošanu veselības vecināšanai. Meistarklases laikā dalībnieki mācīsies atpazīt ārstniecības augus, to nozīmi un pielietojumu ikdienas dzīvē, apgūs 3 receptes un izgatavos šādus produktus: masāžas eļļu no ārstniecības augu izvilkuma, ādas kopšanas krēmu un dušas skrubi.

2. Nometne bērniem (11-16) “Izdzīvošanas skola dabā”
2021.gada 11.jūlijs-2021.gada 16.jūlijs
Norises vieta: “Trijupes”, Ērgļu novads, LV-4840
Nometnes sīkāks apraksts un pieteikuma anketa šeit: https://ieej.lv/RNvJZ

3. Ģimenes diena “Sajūtu terapija dabā”, 2021.gada 14.augusts, plkst. 12:00.
Norises vieta: "Trijupes", Ērgļu novads.
Meklējot instrumentus stresa mazināšanai un iekšējā miera vairošanai, notiks mākslas un mūzikas terapijas nodarbības ģimenēm ar bērniem dabā, lai rastu dziedinošāko praksi ķermenim, prātam un dvēselei. Pasākuma dalībnieki kopā ar sertificētu mākslas terapeiti Vitu Beinerti apgūtas emociju atpazīšanas tehnikas. Terapeits ar speciāli izveidotiem uzdevumiem mācīs dalībniekiem (īpaši bērniem) atpazīt savas emocijas, attēlojot tās mālā. Apgūstot emociju atpazīšanas tehnikas, mācīsies pieņemt tās un tikt ar tām galā. Savukārt, kopā ar sertificētu mūzikas terapeiti Keitiju Džeinu Rotu, dalībnieki dosies dabā meklēt mūzikas izteiksmes līdzekļus, kas pēc tam tiks izmantoti, lai caur kopīgu muzicēšanu, radot savas skaņas, melodiju vai pat skaņdarbu, atrastu veidu emocionālās labklājības paaugstināšanai, pašsajūtas uzlabošanai un apgūtu paņēmienus stresa mazināšanai.

4. Piedzīvojumu pārgājiens vecākiem ar bērniem “Meža stāsti”, 2021.gada 11.-12.septembris
Satikšanās vieta: "Trijupes", Ērgļu novads. 11.09.2021.plkst. 10:00.
Divu dienu izaicinošs pārgājiens vecākiem ar bērniem (ne jaunāki par 8 gadiem) ar nakšņošanu mežā pašu veidotā apmetnē. Pārgājienā tiks iekļauti arī izdzīvošanas pamatiemaņu apgūšanas un komandu attīstības uzdevumi. Caur šīm aktivitātēm vecāki un bērni vairāk iepazīs savu raksturu un emocijas, mācīsies darboties komandā. Tādā veidā bērni tiks rosināti domāt ārpus ikdienas rāmjiem, lai viņi jau bērnībā mācītos pieņemt lēmumus mainīgās dzīves situācijās. Pasākumā tiek nodrošinātas 5 maltītes un nakšņošanai nepieciešamās lietas.

5. Pārgājiens “Walk&Talk”, 2021.gada 2.oktobris. Satikšanās vieta: "Ērgļu stacija", 02.10.2021.plkst. 9:00.
Aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm ar bērniem kopā ar dabas pētnieku Māri Olti. Apvienojot pastaigu ar aizraujošu sarunu, dalībnieki ne tikai iepazīs Vidzemes augstienes kultūrvēsturiskās un dabas vērtības, bet arī caur savstarpējām sarunām saliedēsies, veidojot draudzīgu kopienu. Pārgājiena ilgums 5h, veicamā distance no 8km-17km, atkarībā no spēku samērīguma.

Vēršam uzmanību, ka pasākuma laikā tiks veikta dalībnieku foto/video fiksācija projekta atskaites nodrošināšanai, kā arī materiāls var tikt izmantots projekta publicitātes nodrošināšanai.

Pasākumu kopumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Pasākumi ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par pasākuma saturu atbild biedrība “Zivju gani”.
Pasākums tiek organizēts, ievērojot Covid-19 pandēmijas mazināšanas noteikumus. Piedaloties pasākumā, aicinām ievērot fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskas drošības noteikumus.
Jūsu iesniegtie dati tiks apstrādāti un aizsargāti atbilstoši Vispārīgai datu aizsardzības regulai (ES regula 2016/679), tam nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības. Lai nodrošinātu pakalpojuma sniegšanu, tiek apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, personas kods u.c. Datu apstrādes mērķis ir īstenot projekta izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti un dažādu jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pasākuma organizēšanas pakalpojums.

Pirms turpiniet, lūdzu norādiet e-pasta adresi turpmākai saziņai.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ģimenes pārstāvja vārds, uzvārds *
Ģimenes pārstāvja tālruņa numurs (ērtākai saziņai) *
Ģimenes stāvoklis *
Piesaku savas ģimenes dalību uz šādiem pasākumiem *
Required
Piesakot dalību, piekrītu, ka pasākuma laikā veiktā dalībnieku foto/video fiksācija tiek izmantota projekta atskaites nodrošināšanai, kā arī var tikt izmantota projekta vajadzībām: sabiedrības informēšanai par projektu un  projekta publicitātes nodrošināšanai projekta īstenotāja mājas lapā www.stacija.eu un sociālajos kontos @stacijaergli un @talantukalve. *
Paldies par pieteikumu! *
MM
/
DD
/
YYYY
Pasākumu kopumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Pasākumi ir sagatavoti ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par saturu atbild biedrība “Zivju gani”.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy