Request edit access
"Mind the Mind" atvyksta į Jūsų organizaciją!
''Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders'' tai tarptautinis projektas inicijuotas EFPSA (Europos psichologijos studentų asociacijų federacijos), skitas šviesti visuomenę ir laužyti nusistovėjusius stereotipus apie psichinę sveikatą, psichikos ligas bei asmenis sergančius psichikos sutrikimais. Ši iniciatyva startavo jau daugia nei 20 Europos šalių ir projekto veiklą Lietuvoje organizuoja Lietuvos psichologijos studentų asociacija (LiPSA).

Projekto metu apmokyti savanoriai lankysis skirtingose Lietuvos organizacijose/mokymo įstaigose ir ves 45-90 min. seminarus.
Šiuo projektu siekiame mažinti stigmą, prietarus ir neteisingas visuomenės nuostatas, supančias psichikos sutrikimų turinčius asmenis. Seminaro dalyviai ne tik įdomiu ir suprantamu būdu įgis naudingų žinių, bet ir turės galimybę įnešti savo indėlį į psichikos sveikatos problemų turinčių asmenų gerovės didinimą.

Prie projekto kviečiame prisijungti švietimo, valstybines, verslo ir NVO organizacijas esančias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei netoliese šių miestų (20-30km. spinduliu).


Jei kyla neaiškumų ar norite daugiau sužinoti apie patį projektą, galite kreiptis į “Mind the Mind” koordinatorę Lietuvoje Justę el. paštu: projektai@lipsa.lt
_______________________________________________________________________
*seminarai bus vedami 5-8 arba 9-12 klasių moksleiviams
Miestas/rajonas *
Your answer
Organizacijos pavadinimas *
Your answer
Atsakingo asmens vardas, pavardė *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy