Request edit access
Аплікаційна заявка
Будь ласка, заповніть анкету нижче.

https://www.facebook.com/meconomica/
meconomica.com@gmail.com
Email address *
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Ваш вік *
Організація *
Your answer
Посада *
Your answer
Телефон *
Your answer
Email *
Your answer
Ваш Facebook *
Your answer
Місто *
Your answer
Область *
Your answer
Чи маєте ви ідеї щодо місця, де хотіли б облаштувати город? *
Якщо так, будь ласка, опишіть можливості обраного простору (адреса, площа, кому належить земельна ділянка, хто/що знаходиться поблизу)?
Your answer
Опишіть концепцію свого проекту, хто є партнерами проекту, чи є у вас команда, що плануєте вирощувати, чи залучені комунальні підприємства, міська влада? *
Your answer
Для якої мети ви хочете створити город? *
Required
Де ви плануєте облаштувати город? *
Required
Чи маєте досвід у вирощуванні рослин? *
Увага! Згода на збір та обробку персональних даних!
Підписуючи цей документ, ви засвідчуєте, що ваші персональні дані добровільно надаються організації (організатору заходу) з подальшим занесенням до бази персональних даних організації (організатору заходу), а також підтверджуєте, що організація (організатор заходу) отримала / отримав ці дані правомірним чином та володіє ними на законних підставах. Ви погоджуєтесь на обробку організацією (організатором заходу) ваших персональних даних з метою забезпечення вашої добровільної участі у заході та забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки ваших персональних даних з метою дотримання вимог законодавства, умов договорів та / або інших правочинів чи реалізації прав, обов’язків та інтересів як ваших, так і організації (організатора заходу). Одночасно ви надаєте згоду на збирання, накопичення, зберігання та обробку ваших персональних даних для виконання зазначеної мети третім особам без наступного повідомлення вас про передачу цих даних.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service