Request edit access
Kiusamist käsitlevate kultuuriteoste andmepank
Aitäh, et oled tulnud sihtasutusele Kiusamisvaba Kool appi looma andmebaasi erinevatest kultuuriteostest, mis ühel või teisel moel kiusamist käsitlevad või milles on näiteid kiusamisest kas koolis, kodus, tööl, ühiskonnas! Soovime Sinult teose pealkirja ja autorit, põgusat kokkuvõtet kogu teosest, kiusamist puudutava osa kirjeldust ning abistavaid viiteid, kuidas selle ise teosest üles leiame. Selle kõige toel saame ja soovime edaspidi teadlikumalt teoseid soovitada ja käsitlemiseks juhiseid anda nii õpetajatele, lapsevanematele kui ka õpilastele. Ankeedi täitmine võtab aega kuni 10 minutit.

Loe meie missioonist muuta Eesti koolid kiusamisvabaks meie veebist www.kiusamisvaba.ee!
Sinu nimi ja vanus
Küsime seda mh, et paremini mõista, milliseid raamatuid loevad nooremad, vanemad, mehed, naised jne. Kui Sa ei soovi oma nime ja/või vanust avaldada, mõistame.
Your answer
Sinu e-maili aadress, et saaksime vajadusel Sinu jagatud infot täpsustada *
Your answer
Teose tüüp *
Teose pealkiri *
Your answer
Teose autor(id) (raamatu autor; filmi režissöör; lavastuse lavastaja või teater, kes tükki etendab; muusikapala esitaja) *
Your answer
Teose avaldamise/ilmumise aasta
Kui Sa oskad selle lisada, siis oleks sellest abi. Kui mitte, ei ole ka hullu.
Your answer
Teose lühikokkuvõte (kirjuta 2-4 lausega, millest kogu teos räägib) *
Your answer
Kirjelda teose seda osa, mis käsitleb sinu hinnangul kiusamist või kirjeldab kiusamist *
Your answer
Aita meil see koht või teema teosest üles leida! Kirjuta abistavaid viiteid (nt leheküljenumbrid; millisel ajahetkel filmis/lavastuses see aset leiab (alguses, lõpus), et oskaksime vajadusel selle kiirelt üles leida *
Your answer
Kas sulle meeldis see teos? *
Soovi korral täpsusta eelmise küsimuse vastust. Näiteks kirjuta, kellele seda teost soovitaksid? Või miks sa seda teost ei soovitaks? Kui oled õpetaja, siis kuidas soovitaksid seda teost tunnis käsitleda? Kui oled lapsevanem, siis mida peaksid oluliseks lastega sel teemal rääkida?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy