Request edit access
Faces of friendship - integration photo workshops
Запрошуємо підлітків віком від 16 до 18 років з порушеннями слуху, а також молодь, що цікавиться темою інклюзії приєднатись до польсько-українського проекту “Faces of friendship - integration photo workshops”. Якщо ти хочеш розвиватись,маєш розмовний рівень англійської, знаходити можливості, замість зводити бар’єри, своїм прикладом надихати інших — саме час зробити впевнений крок. Заповни анкету і вирушай з 23 по 31 липня до Польського містечка Поронін. Знайомся з однолітками! Досліджуй медіатехнології! Ставши частиною міжнародної команди, створюй унікальні меседжі, які почує суспільство!

Поїздку влаштовує Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłow (Польща) спільно з Молодіжна Організація “СТАН” (Україна). Організатор(к)и проекту прагнуть з допомогою мультимедійного навчання згуртувати підлітків, які мають порушення слуху з їхніми ровесниками і ровесницями.

Всього лиш за тиждень учасники та учасниці проекту навчаться використовувати медійні технології так, щоб завдяки ним долати бар’єри в спілкуванні. Поглянувши на цей світ через об’єктив камери, ти побачиш і зрозумієш, що деякі меседжі є цінними незалежно від того, як вони висловлені: вербально або невербально.

Тут на тебе чекають:
досвід роботи в міжнародній українсько-польській команді;
інтерактивні заняття в групах;
серія майстерень, дискусій, презентацій;
організація і проведення опитувань на вулицях Польщі;
створення репортажів;
підготовка прес-конференції
і ще багато всього
Усі події та матеріали в межах проекту готуватимуть самі підлітки, за потреби звертаючись до наставників/наставниць і фахівців/фахівчинь.

Понад тиждень молодь з України і Польщі житиме в місті Поронін. І, звичайно, матиме нагоду побачити туристичні принади цього краю.
Щоб взяти участь у майстерні “Faces of friendship - integration photo workshops” заповніть анкету до 6 липня включно. Про результати відбору організатор(к)и сповістять не пізніше 8 липня.

Організаційні деталі:

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано підліткам з порушеннями слуху, волонтер(к)ам і активіст(к)ам, які працюють у напрямі інклюзії.

Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова. Витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України учасники та учасниці здійснюють власним коштом. Люди з інвалідністю також мають право просити про зменшення суми організаційного внеску. На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів. Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1500 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.

Нагадуємо, освітньо-інтеграційну подорож влаштовує Молодіжна організація “СТАН” у співпраці з Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłow (Польща).

Я ознайомлена\ознайомлений з деталями навчального візиту та хочу заповнити заявку *
ПІБ (українською) *
Your answer
ПІБ ( англіською,як в закордонному паспорті) *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Населений пункт *
Your answer
Місце реєстрації проживання *
Your answer
Ви є людиною з порушенням слуху *
Чи відносите ви себе до конкретної субкультури/етнічної/ЛГБТКІ/національної/соціальної меншини/групи? Якщо так, то вкажіть до якої саме. *
(відповідь не буде впливати на результат відбору, організатор(к)и зобов'язуються не розповсюджувати отриману інформацію без згоди учасника)
Your answer
Володіння мови *
elementary
intermediate
advanced
не володію
Англіська
Польська
Німецька
Наявність закордонного поспорту *
Термін дії закордонного паспорту *
MM
/
DD
/
YYYY
Контактний телефон *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Лінк на facebook ( чи іншу соц.мережу ) *
Your answer
Звідки ви дізналися про подію? *
Your answer
В якіх освітніх заходах від Молодіжної організації "СТАН" ви брали участь? *
Чи ви брали участь в освітніх заходах ( тренінгах, майстернях, семінарах, навчальних візитах) від інших організацій? Якщо так, вкажіть в яких саме ( виокреміть лише 3 основних) *
Your answer
Чи маєте досвід роботи або волонтерства в напрямі інклюзії? Якщо так, напишіть один приклад *
Your answer
Місце навчання/ роботи *
Your answer
Ви є волонтер(ом/кою), учасни(ком/цею), активіст(ом/кою) громадської організаціїчи ініціативи? *
Чому ви хочете взяти участь у візиті? Дайте розгорнуту відповідь. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy