Request edit access
Реєстрація на онлайн-зустріч «Форми управління багатоквартирним будинком. Управитель»
23 грудня 2020 року об 11:00 у рамках проєкту "Практична школа ОСББ" відбудеться круглий стіл на тему «Форми управління багатоквартирним будинком. Управитель».

Мета проведення заходу – інформування співвласників щодо їх відповідальності та ролі в управлінні багатоквартирним будинком, обговорення та пошук шляхів вирішення важливих проблем у взаємовідносинах співвласників з управителями.  

Учасники зустрічі: співвласники багатоквартирних будинків, представники керуючих компаній, Департаменту ЖКГ та будівництва Запорізької обласної адміністрації, Департаменту з управління ЖКГ Запорізького міської ради, ОСББ, НГО, ЗМІ.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище, ім'я та по-батькові *
Назва ОСББ, співвласник, ініціативна група, НГО *
Емейл-адреса *
Контактний телефон *
Місто *
Ваше запитання до спікерів
ЗГОДА на обробку персональних даних *
Надаю згоду на вчинення Громадською організацією «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій» всіх дій, які, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року № 2297- VI, є обробкою моїх персональних даних у зазначеному вище обсязі у відповідності до сформульованої мети їх обробки. Метою обробки добровільно наданих мною персональних даних є проведення (планування/підготовка) проекту «Практична школа ОСББ» . Я підтверджую достовірність даних, зазначених мною власноруч у цій заявці та несу відповідальність за  достовірність наданої мною інформації.
Дуже дякуємо за ваші відповіді!
Приєднуйтесь до наших ресурсів, щоб бути у курсі подій

https://www.facebook.com/ZaporizhzhiaJointActionPlatform
https://t.me/ZaporizhzhiaJointActionPlatform
https://platformazp.com.ua/

Гарного дня!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy