Request edit access
Розвиток жіночого соціального підприємництва
Соціальне підприємництво — прогресивний бізнес-тренд, який покликаний своєю діяльністю не лише отримувати прибуток, а й виробляти продукти або послуги, призначені для розв'язання суспільної проблеми. Соціальне підприємництво виникло як відгук на хронічні соціальні проблеми: безробіття, бідність, роз’єднаність громади тощо. Соціальні підприємства покликані задовольнити ті потреби членів громади, які не може задовольнити державний сектор, а приватний – ігнорує. Саме це є нішею для діяльності соціальних підприємств.

Ми знаємо, що для кожної з нас важливо не лише робити успішний бізнес, але й створювати додаткову вартість кожного нашого продукту чи послуги, аби змінити цей світ на кращий. Тому запускаємо 6-тижневий курс з соціального підприємництва для жінок: це твій шанс створити нову бізнес-модель та вийти на новий рівень розвитку власного бізнесу, або - створити бізнес з нуля.


Дедлайн подачі заявок - 01 червня 2021 року
Оголошення результатів відбору - 03 червня 2021 року

Форма для заповнення: ви знаходитеся у формі для заповнення
Навчання — безкоштовне. За навчання дівчат на цьому курсі заплатили платники податків США та через Посольство Штатів в Україні передали нам.

Заняття відбуватимуться раз на тиждень: до них можна приєднатися онлайн чи офлайн (Луцьк). Найкращі проєкти отримують підтримку менторів, фітбек від власників працюючих успішних бізнесів та відеорепортаж про їх бізнес, проєкт, сервіс чи продукт (ми точно знаємо, що саме на такі промоісторії завжди важко знайти гроші та час). Всіх учасниць чекає багато сюрпризів та бонусів.

Поспішайте заповнити заявку та змінюймо цей світ на кращий разом!

Якщо у вас виникають питання - пишіть в дірект нашій спільноті.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище та ім'я *
Посилання на соцмережі *
Електронна пошта *
Номер телефону *
Сфера діяльності *
Чому ти хочеш взяти участь в проєкті? (розгорнута відповідь) *
Якщо в тебе вже є ідея соціального підприємництва - поділись нею з нами, будь ласка
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy