Request edit access
Голлівудська тренерка з акторської майстерності проаналізує українське кіно в Києві!
Дата: 29 листопада
Час: 13:00
Адреса: Київ, Fairmont Grand Hotel
(вул. Набережно-Хрещатицька, 1)
Контакти: Софія +38 097 545 30 80 media@yulainfo.com
Email address *
Запрошення на кінодискусію
Шановні представники ЗМІ!
Запрошуємо вас на кінодискусію з голлівудською тренеркою з акторської майстерності Іваною Чаббак та її донькою Клер Чаббак.

29 листопада в київському Fairmont Grand Hotel відбудеться професійна кінодискусія: одна із найвідоміших тренерів акторської майстерності у світі Івана Чаббак проаналізує український фільм «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк.

Напередодні третього воркшопу в Києві Івана поспілкується зі своїми учнями минулих років, журналістами та представниками столичної кіноіндустрії. Цього разу дискусія буде дуже предметною, тренерка спеціально переглянула драматичний фільм Марисі 2018 року. На прикладі його сцен вона розбере відповідність акторської гри та рівень національного кіно загалом.

Також вперше в Києві до Івани приєднається її донька – Клер Чаббак, яка проведе свій воркшоп для дітей. Вона спеціалізується на роботі з маленькими акторами. В США Клер працювала з акторами серіалу «Дуже дивні справи» (Stranger Things). Саме про специфіку роботи з дітьми в серіальній індустрії вона розповість під час дискусії.

«Я вже вдруге ініціюю приїзд Івани до Києва, адже після минулого її воркшопу отримала неймовірний фідбек від учасників – навіть найбільші скептики зрозуміли, що її методика справді працює. Саме це й надихнуло мене запросити її вдруге. Всі актори були в захваті, і висловили дуже багато прохань попрацювати з Іваною і послухати її ще раз. Підтвердженням її ефективної роботи стали частіші пропозиції ролей від режисерів для учасників воркшопу. А цього року ми вперше запросили її доньку Клер, яка проведе воркшоп для дітей у кіно. Вже в очікуванні!
Такі освітні програми має підтримувати держава, і ми дуже вдячні Держкіно, які цьогоріч долучилися до нашого заходу. Їх фінансова підтримка надасть можливість викладачам профільних вишів Києва та їхнім найталановитішим студентам відвідати майстер-клас Івани», – розповідає Олена Лавренюк, ініціаторка приїзду Івани до Києва.


Гості, які підтвердили присутність:
Анна Завальска
Даша Трегубова
Іванна Онуфрійчук
Яна Клочкова
Даша Коломієць
Соломія Вітвіцька
Тетяна Терехова
та ін.
РОЗКЛАД ДЛЯ ЗМІ
12:45 - акредитація журналістів
13:00 - початок заходу
14:00 - індивідуальні інтерв'ю з Іваною та Клер
ЗМІ, який ви представляєте *
Your answer
Імена представників ЗМІ *
Your answer
Перелік техніки *
Your answer
Телефон для зв'язку *
Your answer
Чи потрібно вам індивідуальне інтерв'ю з Іваною та Клер Чаббак (якщо так, вкажіть з ким) *
Required
Ваша примітка (за бажанням)
Your answer
Чекайте на підтвердження акредитації до 16:00 28 листопада. Підтвердження буде надіслано на вашу електронну скриньку з подробицями заходу.
Дякуємо за увагу!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of YULA. Report Abuse