Request edit access
Program YES! - Young Entrepreneurs Succeed! - formularz zgłoszeniowy
Program YES – Young Entrepreneurs Succeed! jest skierowany do chcących się rozwijać młodych ludzi. Jeśli masz do 29 lat, nie uczysz się i nie jesteś aktywny zawodowo, czyli jesteś jednym z NEETs, ta propozycja jest dla Ciebie!

Pierwszym krokiem przyjęcia do programu jest wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego, który służy poznaniu pomysłu/ stopnia rozwoju działalności oraz motywacji do uczestnictwa w Programie. Podczas analizy zgłoszeń oceniane jest kompletne wypełnienie formularza i rzetelna odpowiedź na każde z zadanych pytań.

Rekrutacja trwa do 15 grudnia 2019 r., selekcja zgłoszeń do 10 stycznia 2020 r. Po tym terminie będziemy się kontaktować się mailowo z informacją zwrotną o zakwalifikowaniu/ niezakwalifikowaniu do programu.
Więcej o programie dowiesz się tutaj: http://ybp.org.pl/
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Płeć *
Narodowość *
Your answer
Miejsce zamieszkania (miasto i województwo) *
Wpisz miejscowość i województwo, w którym obecnie mieszkasz.
Your answer
Status zatrudnienia *
Proszę zaznacz właściwą odpowiedź. Przypominamy, że program skierowany jest do osób pozostających bez stałego zatrudnienia, które planują rozwinąć własną firmę.
Poziom wykształcenia *
Czy aktualnie studiujesz lub uczestniczysz w kursach zawodowych związanych z podnoszeniem swoich kwalifikacji? (studia dzienne, zaoczne, podyplomowe, kursy zawodowe, etc.) Jeśli TAK, to napisz jakie? *
Jeśli masz pomysł lub pracujesz nad rozwojem jakiegoś projektu biznesowego (firmy, produktu, usługi) wpisz jego nazwę.
Your answer
Czy Twoja działalność została już zarejestrowana?
Adres strony www/fb/landing page/profil linkedin (jeśli dotyczy)
Your answer
Przedstaw swój projekt / pomysł na firmę. Opisz krótko: 1.Na czym polega produkt/usługa? 2. Jaki/e problem/y rozwiązuje? 3. Kto jest odbiorcą rozwiązania? 4. Jaki jest potencjał rynku? (max 1000 znaków) *
Your answer
Jakie działania podjąłeś/aś do tej pory, aby rozwinąć swoją firmę? *
Your answer
Jakie są Twoje główne potrzeby, obszary w których potrzebujesz wsparcia. Co będzie Cię najbardziej interesowało w udziale w projekcie? *
Your answer
Skąd dowiedziałeś się o programie? *
Your answer
*
Zapoznałem/-am się i akceptuję Warunki Uczestnictwa w Programie, zamieszczone na stronie.....
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych na potrzeby Programu Kompas Przedsiębiorczości - Program YES – Young Entrepreneurs Succeed! (tj. imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu oraz adresu email), przez Fundację „Inkubator Technologiczny”, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Miedzianej nr 11 lok. 4, w celach kontaktowych (uzyskanie o opinii na temat Programu lub innych projektów prowadzonych przez Fundację, a także przesłanie informacji o innych inicjatywach), przy użyciu telefonu, poczty elektronicznej lub tradycyjnej, po zakończeniu Programu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu wycofania zgody należy przesłać informację na adres e-mail biuro@ybp.org.pl.
*
Wyrażam zgodę na rozpowszechnianie nagrań (zawierających mój wizerunek oraz głos), sporządzonych w podczas spotkań i wydarzeń związanych z Programem Kompas Przedsiębiorczości - Program YES – Young Entrepreneurs Succeed! przez Fundację „Inkubator Technologiczny”, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Miedzianej nr 11 lok. 4, w celu promocji tych podmiotów oraz innych partnerów Programu jak i samego Programu, jego uczestników oraz sporządzonych w jego ramach projektów.Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem wykorzystania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu wycofania zgody należy przesłać informację na adres e-mail biuro@ybp.org.pl.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Inkubator Technologiczny. Report Abuse