Request edit access
PROJEKTO DALYVIO REGISTRACIJA
Sveiki,
Jūs registruojatės į projekto "Studentų ir dėstytojų verslumo ir kūrybiškumo ugdymas plėtojant kultūros ir kūrybinių industrijų verslo idėjas Alytaus regione" Nr. 09.3.1-ESFA-K-731-01-0035 mokymus!
Projekto mokymai vyks 2019 m. vasario–gegužės mėn.
Projekte gali dalyvauti visų pakopų Alytaus kolegijos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Kauno technologijos universiteto, Vilniaus dailės akademijos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Vilniaus kolegijos ir Vytauto Didžiojo universiteto studentai ir dėstytojai, nedalyvavę projekto mokymuose 2018 m.
Daugiau informacijos ieškokite Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos svetainėje (http://creativeindustries.lt/lt/naujienos/945/) arba kreipkitės į savo mokyklos atstovą projekte.

Projekto organizatoriai garantuoja, kad visa Jūsų čia pateikta informacija bus naudojama tik projekto administravimo tikslais ir neviešinama.

Džiaugiamės, kad prisijungėte į projektą. Iki pasimatymo 2019 vasarį!
Projekto komanda


Vardas, pavardė *
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Telefono nr. *
Your answer
Aukštoji mokykla *
Studijų programos pavadinimas *
Your answer
Kursas *
Studijų pakopa *
Sutinku, kad mano duomenys būtų renkami vadovaujantis Projektų administravimo ir finansavimo taisyklėmis (TAR, 2014-10-09, Nr. 13940; 23 skirsnis) ir naudojami tik projekto administravimui ir vidinei komunikacijai. *
Suprantu, kad mano atvaizdas renginio fotografijoje gali būti panaudotas projekto viešinimui asociacijos ir mokyklų – projekto partnerių svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose. Paprašius, atvaizdas iškart bus panaikintas. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service