Request edit access
Přihláška - Judo Hradec nad Moravicí 2023/24
Přihlašujete své dítě do JUDA - pohybové průpravy, kde se zabaví pohybovými hrami, zlepší se v gymnastických dovednostech, nabere zdravé sebevědomí, vyzkouší si prvky sebeobrany a dostane do těla potřebnou pružnost, rychlost a sílu. Vše pod vedením kvalifikovaných trenérů s černými pásy: Daniel Tatarin a Nicolas Reineke.

Trénujeme na tatami v pohybovém sále základní školy (v nové přístavbě vedle sportovní haly) v Hradci nad Moravicí. Tréninky jsou 2x týdně, vždy pondělí a čtvrtek. Můžete si vybrat, zda bude dítě trénovat jednou nebo dvakrát týdně. Samozřejmě více se bude zlepšovat při dvou lekcích týdně a u juda to doporučujeme.

ČASY LEKCÍ: 
  • PONDĚLÍ 14:15 - 15:30 ZAČÁTEČNÍCI
  • PONDĚLÍ 15:30 - 16:45 POKROČILÍ
  • ČTVRTEK 15:00 - 16:15 ZAČÁTEČNÍCI
  • ČTVRTEK 16:15 - 17:30 POKROČILÍ
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Identifikace dítěte
Potřebujeme znát pár detailů o Vašem dítěti, abychom jej mohli správně zařadit do tréninkové skupiny a správně přiřadit platbu. Rodné číslo bude sloužit jako variabilní symbol. Po odeslání přihlášky budou údaje uloženy v zaheslovaném souboru počítače ředitele organizace Jemnou cestou, z.ú. Zákonný zástupce uděluje odesláním přihlášky souhlas se zapsáním specifikovaných osobních údajů do Centrální evidence Českého svazu juda a TJ Slezan Opava a s případným poskytnutím osobních údajů České unii sportu (dále „ČUS“) a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy (dále „MŠMT“) v souladu se směrnicemi ČUS a MŠMT pro případnou žádost o finanční či jinou podporu.
Jméno a příjmení dítěte: *
Adresa bydliště: *
Rodné číslo (bez lomítka): *
Datum narození: *
Třída a škola do které dítě chodí ve školním roce 23/24: *
Kontaktní údaje rodiče
Tyto údaje budou použity výhradně pro komunikaci mezi organizací a rodičem (respektive mezi trenérem a rodičem) a nebudou poskytnuty třetím stranám.
Telefon na rodiče (ideálně na oba rodiče): *
Kolikrát týdně bude dítě trénovat? *
Platby 
Platí se na období čtvrt roku (září – prosinec). A poté na období půl roku (leden - červen). 

V případě potvrzené dlouhodobé nemoci nebo zranění dítěte (více než 4 týdny) bude možnost individuální domluvy na vrácení části poplatku. 

Mladší sourozenec u nás platí 50%. Třetí sourozenec u nás trénuje zdarma.
Chcete uplatnit sourozeneckou slevu? *
Kde jste se o Judu dozvěděli? *
Všeobecné podmínky
Před tím, než potvrdíte přihlášku - přečtěte si, prosím, všeobecné podmínky členství v  judu na odkaze v závorce (přečtěte si na http://jemnoucestou.cz/o-neziskovce/vseobecne-podminky/) a potvrďte zaškrtnutím následujícího políčka, že se jste se vším srozuměni.
Přečetl(a) jsem a souhlasím s všeobecnými podmínkami členství v organizaci *
Máte dotaz či připomínku? Napište zde:
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy