Request edit access
Online registrace k účasti na Travný Treku 2018
Sobota 15.12. 2018 / prezence od 8.00 / start v 10.00
Morávka / areál ZŠ

Travný Trek 2018 je závod otevřený všem sportovním nadšencům a milovníkům Beskyd. Trasu zdoláte v několika kategoriích dle délky trasy:

Ženy/Muži 21,2km - STRONG
Ženy/Muži 12,7km - KLASIK
Dívky/Chlapci 12,7km - KLASIK

Akce má omezený maximální počet startujících - 300 účastníků.

Na trase závodu pro Vás budou připraveny občerstvovací stanoviště, full-servis v místě startu/cíle s teplým jídlem, sprchami, šatnami a kompletním zázemím a kromě skvělých zážitků i hodnotné ceny pro nejlepší. Start i cíl bude v areálu ZŠ Morávka.

Motto: Travný Trek je připomínkou hrůzostrašného stanného soudu za německé okupace a následných poprav v souvislosti s podporou místních obyvatel partyzánům. Hora Travný byla jedním ze svědků těchto událostí.

Pro online registraci vyplňte formulář níže.

Startovné:
350 Kč - registrace do 6.12.2018 s platbou předem (v ceně pletená čepice/šátek Travný Trek, občerstvení na trase, polévka a čaj v cíli)
400 Kč - registrace do 6.12.2018 s platbou na místě (v ceně pletená čepice/šátek Travný Trek, občerstvení na trase, polévka a čaj v cíli)
450 Kč - registrace od 7.12.2018 s platbou na místě (v ceně pletená čepice/šátek Travný Trek, občerstvení na trase, polévka a čaj v cíli)

Cena startovného bez upomínkového předmětu (pletená čepice nebo šátek) je snížena o 50%.
Děti do 15 let mají slevu dalších 50% z příslušné ceny startovného.

Změny v programu závodu nebo jeho úplné zrušení jsou vyhrazeny!

JMÉNO *
Uveďte Vaše jméno.
Your answer
PŘÍJMENÍ *
Uveďte Vaše příjmení.
Your answer
ROK NAROZENÍ *
Uveďte Váš rok narození.
Your answer
VĚK *
Uveďte Váš věk ke dni konání akce, tj. 15.12. 2018.
Your answer
OBEC/MĚSTO *
Uveďte místo Vašeho pobytu - odkud jste.
Your answer
KATEGORIE - DÉLKA TRASY *
REGISTROVANÝ SPORTOVEC *
Uveďte, zda jste registrovaným sportovcem.
NÁZEV ODDÍLU/KLUBU
Uveďte název oddílu/klubu.
Your answer
JAK ČASTO AKTIVNĚ SPORTUJETE *
Uveďte, jak často sportujete.
UPOMÍNKOVÝ PŘEDMĚT *
Jako upomínkový předmět byste si ocenili více pletenou čepici nebo multifunkční šátek? Nemáte-li o upomínkový předmět zájem, uveďte to do kolonky "Jiná..."
KONTAKT *
Uveďte Váš kontaktní e-mail.
Your answer
POZNÁMKA
Pokud nám chcete cokoliv sdělit, budeme rádi.
Your answer
POUČENÍ! *
Mějte prosím na paměti, že odesláním registračního formuláře se závazně přihlašujete k účasti na akci Travný Trek, konané dne 15. 12. 2018. Bez storno poplatku je možné se z účasti odhlásit nejpozději 7 dní před konáním akce (nejpozději do 8. 12. 2018 23:59:59). Při neúčasti, nebo bez řádného odhlášení ve výše uvedeném termínu, se nezbavujete závazku uhradit startovné vyplývající z Vaší registrace. Upozorňujeme všechny účastníky, že je nutné aby nám v rámci vzájemné komunikace zadali do registračního formuláře alespoň kontaktní e-mail (nebo do poznámky jiný způsob kontaktu). Bez možnosti potvrzení registrace na Vámi uvedený kontakt bohužel nemůžeme brát registraci jako závaznou. V případě, že jste omylem nezadali (nebo špatně zadali) kontakt na Vás, neváhejte se na nás obrátit na festival.snehu@email.cz . Odesláním údajů souhlasí účastník se zařazením všech jim vyplněných osobních údajů do databáze projektu Festival sněhu spravovaného spolkem Vlaské, z.s., se sídlem Morávka 125, PSČ 739 04, pořádaného Obcí Morávka, se sídlem Morávka 599, PSČ 739 04 a s jejich následným zpracováním pro potřeby tohoto konkrétního projektu. Zároveň souhlasí se zasíláním elektronických informací o pořádaných akcích a jiných aktivitách, které jsou součástí projektu Festival sněhu. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Bere na vědomí, že má práva dle zákona na ochranu osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese správce odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování práv správcem se může na správce obrátit a případně se s podnětem může obrátit i přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service