Request edit access
Пропозиції до місцевого бюджету на 2017 рік
Шановний житель громади! Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках акції «Впливай на бюджет твого міста!» збирає пропозиції до бюджету вашого міста на 2017 рік. Впливай на місцеву бюджетну політику - надай свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти міського бюджету в наступному році! Міський бюджет – це гроші громади, твої гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб надана пропозиція торкалась повноважень міської влади, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Окрім отримання бюджетних пропозицій під час вуличної акції, пропозиції до місцевого бюджету на 2017 рік будуть збиратися за аналогічною формою в режимі онлайн протягом 25 – 31 липня 2016 року на сайті партнерства probudget.org.ua. Всі зібрані таким чином пропозиції містян будуть систематизовані та у формі звернення громадян скеровані до місевих рад для врахування при підготовці проекту бюджету на 2017 рік, а також оприлюднені в ЗМІ.

ФИО *
Your answer
Возраст *
Your answer
Город *
Your answer
Адрес проживания *
Your answer
Телефон *
Your answer
Электронная почта (при наличии)
Your answer
Предложение в местный бюджет (можно оставлять несколько) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service