Request edit access
Nočný orientačný beh dvojíc
Toto je prihlasovací formulár na Benefičný nočný orientačný beh dvojíc, ktorý sa bude konať
v sobotu 17. 11. 2018 v Námestove so štartom, cieľom a sprievodným programom v Cirkevnej Základnej škole sv.Gorazda Komenského 495/31, 029 01 Námestovo.

Organizátor podujatia : Mgr. Lucia Sirotiarová,
tel.: 0914 114 145
email: sirotiarova.lucia30@gmail.com

Prihlasovanie na podujatie je otvorené do polnoci 16.11.2018. Prihlásiť sa môžte prostredníctvom tohto on-line formulára. Všetky prípadné informácie budeme s prihlásenými riešiť prostredníctvom mailu. Štartovné sa bude uhrádzať priamo na mieste pri registrácii.

Kategórie:
• mužská (2 muži, vek nad 14 rokov)
• ženská (2 ženy, vek nad 14 rokov)
• mix (1 muž + 1 žena, vek nad 15 rokov)
• X-gen (medzigeneračná). V tejto kategórii budú štartovať napr. dieťa + rodič, dieťa + starý rodič a podobne. Sú povolené rôzne kombinácie predchádzajúcich kategórií – čisto mužská, čisto ženská, mix – jedinou podmienkou je, že v tejto kategórii musí byť 1 člen do 14 rokov.

Cele štartovné sa venuje na pomoc rodinám z Oravy :)

Všetky bližšie informácie i aktualizácie nájdete na evente na FB: https://www.facebook.com/events/1046011575573469/?notif_t=plan_user_joined&notif_id=1539783202765916

Údaje uvedené v tomto dotazníku budú použité výhradne pre účely registrácie, v zmysle zákona o ochrane osobných údajov. Všetky položky dotazníka označené * sú povinné!

Názov tímu
Your answer
Kategória
Priezvisko 1. bežca
Your answer
Meno 1. bežca
Your answer
Adresa 1. bežca
Your answer
Telefonné číslo 1. bežca
Your answer
E-mailová adresa 1. bežca
Your answer
Priezvisko 2. bežca
Your answer
Meno 2. bežca
Your answer
Adresa 2. bežca
Your answer
Telefonné číslo 2. bežca
Your answer
E-mailová adresa 2. bežca
Your answer
Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?
Your answer
Vyhlasujem, že sa pripravovanej akcie Nočný benefičný orientačný beh dvojíc realizovanej dňa 17. 11. 2018 zúčastňujem na vlastné nebezpečenstvo a vlastnú zodpovednosť. Uvedomujem si, že okolitými vonkajšími a prírodnými podmienkami, technickým vybavením, poveternostnými zmenami alebo iným prirodzeným rizikom spojeným s účasťou na akcii môže byť vyvolané nebezpečenstvo môjho úrazu. Som si vedomý/á, že určité okolnosti akcie nemôžu byť vopred predvídané alebo kontrolované, a preto im nemôže byť zabránené ani najprísnejšími bezpečnostnými opatreniami. Svojou účasťou na tejto aktivite zároveň potvrdzujem, že môj zdravotný stav je vyhovujúci nárokom tejto aktivity. Zároveň súhlasím s tým, že fotky a videá z tejto akcie, na ktorých som zachytený/á môžu byť použité na verejnú propagáciu organizátora na internete a v tlačených dokumentoch. Toto vyhlásenie som čítal/a a plne mu porozumel/a.
"Pod lampou je najväčšia tma" :)
Tešime sa na Vás :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service