Request edit access
Aptauja  "Emuārs bibliotēkas publicitātē un tēla veidošanai"
Godājamais bibliotēkas lietotāj!

Līdz oktobra beigām Jūsu bibliotēkā notiks projekta "Krāslavas novada Grāveru, Kastuļinas un Šķeltovas pagastu bibliotēku digitālais tēls & bibliotekāru IT prasmes" realizācija ar Krāslavas novada centrālās bibliotēkas starpniecību. Projekta mērķis ir izveidot un izplatīt kvalitatīvu bibliotēkas pakalpojumu publicitātes un jaunumu informācijas saziņas vietni - emuāru, nodrošinot tā pieejamību un digitālā tēla popularizāciju atbilstoši sabiedrības interesēm un bibliotekāru izaugsmes spējām.

Lai uzlabotu bibliotekāros procesus un arī paaugstinātu projekta realizācijas procesa kvalitāti Jūsu bibliotēkā, no 1. augusta līdz  28. augustam tiek veikta aptauja par bibliotēkas tēlu un pieejamajiem pakalpojumiem bibliotēkā.

Mēs vēlamies zināt, kurus no tiem Jūs izmantojiet un kādus jaunus pakalpojumus vajadzētu ieviest, kā arī Jūsu viedokli par emuāra veidošanu bibliotēkai, kurā tiks atspoguļota informācija par bibliotēkas pakalpojumiem, jaunumiem un aktualitātēm, vērtīgs un Jums interesants saturs, lai veidotu, popularizētu bibliotēkas digitālu tēlu un uzlabotu bibliotekāro apkalpošanu.

Aptauja ir anonīma. 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *

1. Jūsu dzimums

*
2. Jūsu vecums
*

3. Jūsu nodarbošanās

*
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy