Request edit access
Цикл (трилогія) документальних фільмів «Воєнна розвідка України. Фільм перший: «Збиті льотчики росії». Фільм другий: «Війна на Дніпрі». Фільм третій: «Іноземний легіон» ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУК’ЯНЕЦЬ СЕРГІЙ ОЛЕГОВИЧ

Орієнтовна тривалість (хронометраж): кожен фільм – до 45 хвилин.
Тематика: документальні фільми про найбільш героїчні (бойові, розвідувальні, диверсійні) спецоперації Воєнної розвідки (Головного управління розвідки Міністерства оборони) України разом із іншими складовими Сил оборони і безпеки, які були проведені проти військ агресорів з початку повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року. Ці три фільми є продовженням трилогії «Воєнна розвідка України: на морі, на небі, на землі» про успішні бойові операції ГУР МО у трьох природних стихіях – на воді, у небі і на суходолі.

Воєнна розвідка України: збиті льотчики росії
У центрі фільму – інтерв’ю (допити) цінних полонених льотчиків: підполковника Косика, підполковника Малова, підполковника Криштопа, яких Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими ГУР МО готує до обміну на українських військовополонених. Російські офіцери потрапили в полон Сил оборони і безпеки України, у перші дні вторгнення. Планується використання великого масиву архівного відео: збиття в українському небі російських повітряних цілей, бойових чергувань зенітно-ракетних комплексів і бойові роботи авіації Повітряних сил ЗСУ, кадрів злочинних, безкарних бомбардувань ВКС РФ у Сирії, розмов з полоненими російськими пілотами, збитими у небі Грузії у серпні 2008 року. Свої роздуми про перебіг війни в повітрі викладуть діючі льотчики, зенітники, відомі авіаційні експерти.

«Воєнна розвідка України: війна на Дніпрі»
 Бойові дії на річці Дніпро, які проводять Сили оборони і безпеки України за допомогою малих плавзасобів: човнів, катерів, вельботі. Річка Дніпро – як давній символ України, могутній водний бар’єрний рубіж, який російські агресори не змогли здолати, але який треба буде форсувати українській армії для звільнення окупованих територій України Запорізької  та Херсонської областей. Давні українські бойові традиції на воді із використанням козацьких чайок. Підводні, наводні, повітряні зйомки. Бойові операції на островах і плацдармах на лівому березі Дніпра на Запоріжжі та Херсонщині: у районі м. Енергодар (Запорізька АЕС), у нижній течії Дніпра у районі м. Херсон. Штурмові, рейдові дії, вогневі нальоти малих груп спецпризначенців ГУР МО на човнах.

«Воєнна розвідка України: Іноземний легіон»
З перших днів агресії тисячі іноземних громадян багатьох країн світу добровільно долучатися до захисту України. Інтернаціональний легіон територіальної оборони України (Іноземний легіон) створили 28 лютого 2022, одразу після початку вторгнення росіян за закликом Верховного головнокомандувача ЗСУ В. Зеленського до всіх вільних людей світу допомогти нашій державі у збройному протистоянні російській тиранії. Спеціально для цього парламент 14 квітня 2022 змінив профільний Закон України «Про розвідку», врегулювавши питання прийняття осіб з іноземним громадянством на військову службу в її лавах. Нині це 55 країн світу, зокрема таких далеких, як Бразилія, Південна Корея, Австралія. Найбільше в легіоні служить британців та американців, за ними йдуть поляки та канадійці, велика кількість добровольців з балтійських та скандинавських країн. Зокрема Фінляндії. Загалом бійці Іноземного легіону успішно воюють на найскладніших ділянках фронту. Окрім іноземців із західних країн світу, до нього входять і бойові побратими українців з держав пострадянського простору, зокрема, традиційно ще з 2014 року за Україну воює чимало громадян Грузії, а з початком великої агресії навесні 2022-го з добровольців – громадян Білорусі сформовано і білоруський полк ім. Кастуся Калиновського. Усі іноземні громадяни-добровольці активно залучені безпосередньо до ведення бойових дій на різних ділянках фронту.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ *
Ваш E-mail
Ваш контактний номер
Я погоджуюсь віддати свій голос за цей проект *
Я погоджуюсь на обробку та зберігання своїх персональних данних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy