Request edit access
Seminārs “Apzināta kopienu veidošana. Identitāte un dialogs”   
Aicinām NVO uz semināru “Apzināta kopienu veidošana. Identitāte un dialogs”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Apzināta kopienu veidošana. Identitāte un dialogs”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 20. septembrī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.


Semināru vadīs Ilze Zvejniece-Laumane, sertificēts koučs, mācīšanās fasilitatore, lektore un mācību vadītāja. No 2017. līdz 2022. gadam bijusi dažādu vietēju un starptautisku izglītības, labdarības un pilsoniskās līdzdalības projektu veidotāja un īstenotāja biedrībā “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” un nodibinājumā “Alūksnes un Apes novada fonds”. Britu padomes programmas “Darbīgās kopienas” fasilitatore.

Semināra galvenās tēmas būs, cik svarīgi ir apzināties savu identitāti, kāda tam saistība ar kopienas veidošanu un kā sarunāties ar cilvēkiem tā, lai kopienu vienotu, nevis šķeltu? Gaidāms gan stāstījums, gan praktiski uzdevumi dalībniekiem, kas palīdzēs iejusties kopienas veidošanas procesā.

Ko iegūsi kā dalībnieks?
· pārliecību, ka Tu jau dari lielisku darbu savas kopienas labā;
· vismaz 1 jaunu ideju, kā turpmāk darboties savā kopienā.

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 19. septembrim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.
 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājuma) nosaukums
*
E-pasts *
Tālrunis *
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti tikai NVO nama vajadzībām
*
Piekrītu saņemt NVO nama informāciju norādītajā e-pastā
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy