Request edit access
DECE Software İhtiyaç Analiz Formu
İhtiyaçlarınızı daha iyi anlamak ve size doğru çözümü sunmak istiyoruz.

Teşekkür ederiz.
PDF, Word, Excel gibi dosyaların içeriğinden arama yapmak ister misiniz?
AutoCAD, Netcad, Microstation dosyalarının içeriğinden arama yapmak, sadece internet browser kullanarak görüntülemek ister misiniz?
İç ağınızda veya internet üzerinden firma veya kurum verilerinize sadece bir internet tarayıcıdan(Chrome veya Edge gibi) erişmek, aramak, tarayıcıda görüntüleme veya not almak ister misiniz?
Taranmış belgelerinizin içeriğinden arama yapmak ister misiniz?
Kopya veya benzer dokümanlar sizin için sorun mu?
Sahada çalışan personelinizin faaliyetlerini günlük olarak raporlamak ister misiniz?
Ekibiniz ile ortaklaşa oluşturduğunuz belgelerin versiyonlanmasını, yeni bir belge geldiği zaman hemen haberdar olmayı, diğer arkadaşlarınız için belge üzerine not almayı ister misiniz?
Veri tabanlarınızın içeriğinden arama yapmak ister misiniz?
Medya arşiviniz varsa, bu arşivin içerisinde fotoğraf ve videolardaki kişileri otomatik olarak etiketlemek ister misiniz?
Personeliniz arasında veya müşterlerileriniz ile yapılan e-posta yazışmalarını arşivlemek ve diğer belgelere ile birlikte arayabilmek ister misiniz?
Sahada Anket yapma ihtiyacınız var mı?
Yol, Site, Şantiye, Fabrika veya Kampüsünüz için kendinize ait google street view gibi bir yapıyı oluşturmak ister misiniz?
Firmanızın arşivine veya veri tabanlarına mobil telefonunuzdan erişmek ister misiniz?
Sadece video ve fotoğrafları kullanarak kentiniz, fabrikanız veya kampüsünüz için otomatik coğrafi envanter oluşturmak ister misiniz?
Bir dava dosyası veya bir kurumun dijital arşivi gibi bilgilerin otomatik olarak analiz edilip, dosyalar arasındaki ilişkilerin çözülmesini ister misiniz?
SharePoint kullanıyorsanız, daha esnek arama, görüntüleme ve harita özellikleri eklemek ister misiniz?
Çeşitli Sosyal Medya hesaplarınıza gelen mesajları tek kaynaktan izlemek ve bu mesajların uygun olanlarını görev olarak atamak ister misiniz?
Kurumunuzun eBYS, ERP gibi uygulamalarınızın otomatik olarak Coğrafi Bilgi Sisteminiz ile entegre olmasını ister misiniz?
Adres, cadde, sokak, il, ilçe gibi değerleri kullanarak, elinizdeki verileri otomatik olarak harita üzerinde görmek ister misiniz?
Firmanızın veya kurumunuzun bilgisayarlarında var olan kişisel verileri keşfetmek ister misiniz? Böylece muhtemel yasal risklerinizi de en aza indirebilirsiniz.
Sadece word, pdf, excel gibi veriler veya web sayfaları ile Kent Arşivi, Turizm Haritası veya Haberlerin haritası gibi bir uygulama ister misiniz?
Elinizde çok sayıda DWG, DGN, NCZ, GeoTİFF, ECW, KML, Shape gibi dosya varsa, otomatik olarak coğrafi arşiv oluşturmak ister misiniz?
Kaç kullanıcılı bir sisteme ihtiyaç duyuyorsunuz?
Your answer
Yazılımların çalışacağı bir sunucu altyapınız var mı?
Kendi verilerinizde ile bir deneme yapmak ister misiniz?
Size daha fazla yardımcı olmamızı ister misiniz?
Ad ve Soyad *
Your answer
E-Posta *
Your answer
Telefon
Your answer
Firma
Your answer
Ek not
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy