Request edit access
Спонзорирај предизвик на Challenger
Challenger е мобилна апликација која ги предизвикува своите корисници да возат велосипед и да пешачат. За овие активности, корисниците се наградени со директни награди или попусти во локалните продавници.
Доколку имате производ или услуга, кои сакате да го подарите, односно дадете бесплатно на корисниците на мобилната апликација, пополнете ја оваа форма, а нашиот тим ќе ви испрати понуда и повеќе детали.
Дознај како функционира ChallengerАpp
Email за контакт *
Име на брендот *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy