Request edit access
MakeX Future Vision 2020 Robot Yarışması
MakeX Robotics Turnuvası, Maker Maratonu ve STEAM Karnavalı gibi etkinliklerle yaratma, paylaşma ve işbirliğine yönelik coşkuyu teşvik eden ve gençlerin gelişmine rehberlik eden bir robot etkinlik platformudur. Ana faaliyeti Çin’de gerçekleştirilen MakeX Robotik Turnuvası, bilim, teknoloji ve eğitim yeniliğini üst düzey rekabet yoluyla teşvik eden ve gençleri bilim, teknoloji, mühendislik, sanat, matematik ve diğer multidisipliner bilgiler ve bunların pratik problemlere uygulanmasıyla STEM eğitimini destekleyen uluslararası bir robot yarışıdır. Buna ek olarak, MakeX gençlerin işbirliği içinde iş yapmalarını ve rekabet içinde kendilerini geliştirmelerini savunmaktadır.
MakeX, gençlerin kendini keşfetmesine, kendini geliştirmesine ve kişisel başarı için bir platform sunmaya ve daha iyi eğitime katkıda bulunmaya adanmıştır. MakeX, gençleri paylaşım içinde işbirliği yapmayı, işbirliği içinde yaratmayı ve kendi değerlerini gerçekleştirmek için rekabette büyümeyi teşvik eder. MakeX, STEM-A eğitimine odaklanan lider küresel uluslararası robot turnuvası markası olmayı umut etmektedir.
MakeX’in temel değerleri: Yaratım, Paylaşım, İş birliği. MakeX Starter’ın temel değerleri: Yardımseverlik, Dostluk, İletişim, Mutluluk. Gençleri öğrenmede, aktif olarak iletişim kurmada ve değiş tokuş etmede birbirlerine yardımcı olmaya teşvik etmeliyiz. Müttefikler ya da rakipler kim olursa olsun, arkadaşlar edinip mutluluğu tadarken birbirlerinden öğrenecekler ve gelişeceklerdir.
Bu etkinliğin yapılmasındaki amaç MakeX ruhunu, paylaşmanın kıymetini, stratejik düşünmeyi ve teknolojinin en önemli oyuncularından olan robotlarla projeler geliştirmeyi hedefleyerek öğrencilerin kendilerine olan güvenin arttırılmasının sağlanmasıdır.
Detaylı Bilgi İçin,
makex@robotistan.com
05051210225
www.makextr.com
Etkinlik Yeri,

Etkinlik Tarihi,

Etkinlik Saati,
Email address *
Okul/Kurum Adı *
Your answer
E-Mail *
Your answer
Takım Adı (Takımınızı Belirlemediyseniz Boş Bırakabilirsiniz)
Your answer
Hangi Yaş Grubundan Katılmak İstersiniz? *
Required
Mentör Adı/Soyadı *
Your answer
Mentör Doğum Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Daha Önceki MakeX Yarışmalarına Katılım Sağladınız mı? *
Önceki MakeX Yarışmalarından Birisine Katılım Sağladıysanız Lütfen Şehir Adını Belirtiniz
Your answer
Almayı Düşündüğünüz MakeX Setini Belirtebilir misiniz? *
Required
Yarışmaya Hangi Bölgede Katılmak İstersiniz? *
Required
Yarışmanın Hangi Şehirde Olmasını İstersiniz? *
Your answer
Bu formu doldurarak bilgilerimin Robotistan ile paylaşılmasını onaylıyor, gerektiğinde diğer etkinlik, eğitim, atölye, güncellemeler ve kampanyalardan beni bilgilendirmelerinde sakınca görmüyorum.
Kişisel verilerin korunması metnini okudum.( https://www.robotistan.com/privacy.shtm ) *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Robotistan. Report Abuse