Request edit access
Реєстраційна картка учасника онлайн заходу з питання публічного представлення інформації про виконання бюджетних програм та міського бюджету міста Кривого Рогу за 2020 рік
12 березня 2021 року о 10:00 онлайн відбудеться публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм та міського бюджету міста Кривого Рогу за 2020 рік.

Для безпосередньої участі у заході необхідно зареєструватися за наведеною формою.

Всім зареєстрованим учасникам буде надіслано лист-запрошення з посиланням на підключення до заходу (за допомогою програмного забезпечення для відеоконференцій Microsoft Teams) на вказану електронну адресу напередодні заходу.

Учасники зможуть у чаті поставити запитання до головних розпорядників коштів та отримати відповіді на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Онлайн-трансляція та запис заходу будуть доступні на сторінці департаменту фінансів виконкому Криворізької міської ради в соціальній мережі Facebook (facebook.com/depfin.kr).

Інформацію головних розпорядників коштів міського бюджету про виконання бюджетних програм за 2020 рік та звіт про виконання міського бюджету міста Кривого Рогу за 2020 рік можливо буде переглянути з 12.03.2021 на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету (kr.gov.ua), в розділі «Бюджет», підрозділі «Публічне представлення інформації».

Департамент фінансів виконкому Криворізької міської ради
ПІБ *
Адреса електронної пошти *
Контактний телефон
Вікова група
Clear selection
ЗГОДА на збір та обробку персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy