Přihláška na začátečnický kurz PyLadies Praha (jaro 2019)
Ahoj,

jsme rádi za tvůj zájem o účast na pražských PyLadies a tím pádem i o programování v Pythonu!

Tento formulář slouží jako registrace do v pořadí již čtrnáctého a patnáctého začátečnického kurzu PyLadies v Praze. Pro velký zájem jsme se rozhodli, že otevřeme dva souběžné kurzy. Můžeš si vybrat, zda ti bude lépe vyhovovat úterní nebo čtvrteční termín. Začneme 5.3.2019, resp. 7.3.2019, čeká nás třináct dvouhodinových setkání a vše zakončíme dnem plným kódu.

Budeme se tedy scházet každé úterý v prostorách CZ.NIC v hotelu Olšanka na Praze 3 nebo ve čtvrtek v Národní technické knihovně (NTK) v Dejvicích vždy od 18.00 do 20.00.

Než vyplníš přihlášku, tak bychom ještě rádi upozornili, že kurz je hodně časově náročný. Určitě nestačí jen jednou za týden přijít na lekci. Mezi jednotlivými srazy je zapotřebí se věnovat samostatnému studiu. Každá lekce obsahuje domácí projekty, které pomáhají osvojit si nově probraná témata. Sice ti budou k dispozici koučové, kteří rádi s domácím projektem pomohou, ale i tak je potřeba počítat s tím, že zaberou i několik hodin týdně. Zvaž prosím, jestli budeš mít na PyLadies v následujících měsících dost času, výsledné dovednosti ale stojí určitě za to :)

Pokud máš nějaké otázky a nenajdeš na ně odpověď na webu pyladies.cz, neváhej se zeptat na FB skupině PyLadies Praha, popř. na mailu praha@pyladies.cz.

Předem díky za vyplnění formuláře! Registraci ukončíme 20. 2. 2019 ve 23:59. Nejpozději 27. 2. 2019 rozešleme všem přihlášeným informace o jejich úspěchu či neúspěchu. I pro tento běh můžeme s ohledem na omezené kapacity přijmout pouze 40 účastnic. Výběr provádíme na základě vyhodnocení odpovědí z formuláře. Zkus proto své odpovědi trochu rozvést, ať nejsou až příliš stručné.

Pythonu zdar,

tým PyLadies Praha

* Veškeré osobní údaje z formuláře slouží čistě pro účely organizace kurzu a nebudou poskytnuty žádným dalším osobám ani subjektům. Pokud budeš vybrána, dáváš odesláním přihlášky souhlas s použitím fotografií, které vzniknou během kurzu a na kterých se případně můžeš objevit, pro prezentaci kurzu PyLadies.

O tobě
Základní informace o Tobě a o tom, proč se o PyLadies kurz zajímáš.
Jméno a příjmení *
s diakritikou prosím
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefonní kontakt *
Your answer
Jaké jsou tvé dosavadní zkušenosti s programováním? *
Your answer
Co tě vedlo k tomu přihlásit se do PyLadies? *
Your answer
Co od kurzu přibližně očekáváš? *
Your answer
Aktuálně jsi: *
Už ses na některý PyLadies začátečnický kurz hlásila? *
Required
O tvých časových možnostech
Celkově je kurz hodně časově náročný. Mezi jednotlivými srazy je zapotřebí se věnovat samostatnému studiu a pracovat na domácích projektech. Počítej, prosím, s tím, že příprava mezi jednotlivými lekcemi zabere i několik hodin týdně. Co týden to nové téma, proto je samostatné procvičení probrané problematiky klíčové, aby ses s Pythonem naučila pracovat.
Kolik času týdně můžeš věnovat programování (kromě vlastních srazů)? *
Required
Organizace kurzu:
Odpovědi nemají vliv na to, zda budeš vybrána.
Který kurz můžeš z časových důvodů navštěvovat? *
Budeme se snažit vyhovět tvému požadavku. Kdyby jsme pro tebe měli místo jen v den, který ti podle přihlášky nevyhovuje, tak tě budeme kontaktovat, abychom se domluvili, jestli by sis to přeci jen nějak nezařídila.
Required
Během kurzu zjistíš, že když se člověk ponoří do kódu, tak ten čas plyne rychle. Abychom mohli kurz zakončit pěkným projektem, tak by bylo fajn se sejít na celý den. Chápeme, že ne každý se může uvolnit, proto se budeme snažit hledat vhodnou alternativu.
Jak ses o PyLadies dozvěděla?
Your answer
Hardware
Na sraz si budeš brát notebook, který používáš i doma (nebo v práci) a který umíš ovládat.
O tomto notebooku potřebujeme něco vědět, aby byli koučové připraveni řešit specifické problémy.
Máš k dispozici vlastní notebook s právem instalace? (Oveř si to, pokud máš služební.) *
Required
Operační systém *
Jaký operační systém máš na počítači, který si budeš brát na srazy?
Required
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Required
Budeme se těšit a výsledky všem přihlášeným rozešleme emailem!
Máš-li dotazy, napiš organizátorkám na praha@pyladies.cz.
Get link
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service