Request edit access
Cемінар «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ БІЗНЕСУ. ЕКСПОРТУЄМО ДО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА»
В рамках проекту "Абетка експортера"
31 жовтня 2018 року о 16:00 у рамках проекту «Абетка експортера – 2018» за участі: Олега Мирошниченка, тренера та експерта з питань просування експорту на європейські та міжнародні ринки, Інни Маршавіної, керівника відділу ділової інформації Харківської торгово-промислової палати, Максима Серпухова, керівника науково-практичного проекту з розробки інструментів активізації експортної діяльності ХНЕУ ім. С. Кузнеця, успішних експортерів Харківщини відбудеться семінар «Інтернаціоналізація бізнесу. експортуємо до Республіки Польща»
Програма заходу доступна за посиланням: http://www.compet.kh.gov.ua/images/2018/abeTka/31.10.2018____Draft-program-of-the-workshop.pdf
Цільова аудиторія: представники підприємств малого та середнього бізнесу Харківської області, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, що зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках, представники студенства Слобожанщини.
Шостий семінар у рамках проекту відбудеться 31 жовтня, з 16:00 до 17:40 у приміщенні Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця (м. Харків, пр.Науки, 9-А, головний корпус, лабораторія №3, 1 поверх). Реєстрація учасників: з 15:30 до 16:00, виключно на підставі заповненої електронної заявки відповідно до наданих нижче даних.
ПІБ *
Your answer
Назва організації, яку Ви представляєте *
Your answer
Посада *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Контактний номер телефона *
Your answer
Надаю згоду на обробку персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms