Request edit access
"Be More" - Tava iespēja, Tavai nākotnei
Jauniešu biedrības “DAGNE” atbalstītais projekts “Be More”.

2020. gada nogalē Zviedrijas – Latvijas sadarbības fonds atbalstīja Dagdas novada jauniešu biedrības “Dagne” iesniegto projektu “Be More” (tulk. “Esi vairāk”), kas tiks īstenots no 2021. gada 15. janvāra līdz 15. jūlijam. Projekta ietvaros tiek paredzēts izveidot ietekmīgu jauniešu līderu grupu Latgales reģionā, kuri spētu iesaistīt arvien vairāk jauniešu vietējo jauniešu biedrību darbībā, veicot daudzveidīgas pilsoniskās līdzdalības aktivitātes (t.sk. brīvprātīgo darbu).

Projekta aktivitātes galvenokārt balstīsies uz esošo un topošo jauniešu līderu kompetences paaugstināšanu jauniešu biedrību/ grupu vadībā, pilnveidojot viņu zināšanas par pilsoniskās sabiedrības izveidošanu un pilsoniskās līdzdalības veicināšanu, attīstot sadarbības un starptautisko projektu rakstīšanas un īstenošanas prasmes. Līdz ar to projekta “Be More” ietvaros jauniešu līderiem tiks novadītas 6 mēnešu ilgas apmācības par koučingu, sadarbības formām un izveidi. Organizēta starptautiskā tiešsaistes konference ar Latvijas un Zviedrijas pārstāvjiem, lai savstarpēji dalītos pieredzē par projektu īstenošanu un kopīgi noskaidrotu iespējamo projektu (“Erasmus”, “Swetlatfun” u.c.) idejas turpmākajai ilgtermiņa sadarbībai. Konferences laikā jauniešu biedrība “Dagne” iegūs vērtīgus kontaktus – latviešu un zviedru partnerus, t.sk. jauniešu līderus, no skolām un jauniešu centriem. Savukārt, starptautisko projektu plānošana un īstenošana mudinās jauniešus pieņemt un īstenot lēmumus sabiedrības labā, veidojot pilsonisko sabiedrību un sekmējot pilsonisko līdzdalību.

Šajā projektā “Dagnes” galvenais sadarbības partneris ir latviešu organizācija “MEYOU.ONE”, kas palīdzēs projektā iesaistītajām personām – vismaz 20 jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem – attīstīt koučinga un komunikācijas prasmes un izveidot ciešu turpmāko sadarbību ar zviedru jauniešu biedrībām, organizācijām un to līderiem. Iegūstot zināšanas, attīstot prasmes un radošās spējas, iegūstot jaunus draugus un paziņas no Zviedrijas un Latvijas, projektā iesaistītie jauniešu līderi turpmāk spēs veidot ciešu savstarpējo sadarbības tīklu Latgales reģionā, lai spētu kopīgi un individuāli iesaistīt arvien vairāk jauniešu veikt sabiedrībai pozitīvas un lietderīgas darbības.

Projektu atbalsta Zviedrijas – Latvijas sadarbības fonds. Vairāk par Zviedrijas – Latvijas sadarbības fondu var uzzināt: https://swelatfund.org/home-en 

Vairāk, par sadarbības partneriem MEYOU.ONE var uzzināt:  https://www.facebook.com/meyouonelife
Vai Jūs gribat piedalīties "Be More" apmācību ciklā? *
Vārds/ Uzvārds
Jūsu pārstāvētais (Novads, pilsēta vai pagasts?)
Jūsu pārstāvētā organizācīja, ja tāda ir?
E-pasta adrese *
Telefon numurs *
Kā Jūs uzzinājāt par "Be More" apmācību ciklu?
Aprakstiet lūdzu Jūsu motivācīju piedalīties "Be More" apmācību ciklā? *
Paldies, par veltīto laiku! Ja ir ko piebilst, raksti to šeit!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy