Request edit access
Formularz zgłoszeniowy na bezpłatne działania dla koordynatorów wolontariatu
Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT, zaprasza na wizytę studyjno-branżową oraz szkolenie "Efektywna komunikacja i współpraca w zespole".

Działania skierowane są do koordynatorów, liderów zarządzających wolontariuszami, opiekunów Szkolnych Kół Wolontariatu, jak i kierowników organizacji. W działaniach mogą uczestniczyć zarówno czynni i doświadczeni koordynatorzy wolontariatu oraz Ci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w koordynacji i zarządzaniu wolontariatem w organizacjach pozarządowych i administracji publicznej (szkoły, przedszkola, domy kultury, świetlice, domy seniora itp.).
 
TERMIN: 7 lipca (środa) 2021r.
GODZINA 9.45 - 15.00
MIEJSCE: Siedziba Fundacji OKNO NA WSCHÓD, ul. Ciepła 40, lok. 15, Białystok

WIZYTA STUDYJNA:
Fundacja OKNO NA WSCHÓD jest Lokalnym Partnerem Korpusu Solidarności w m. Białystok oraz certyfikowanym organizatorem wolontariatu. Podczas wizyty gospodarze opowiedzą o sposobach na wolontariat, podzielą się swoim doświadczeniem, w szczególności wśród cudzoziemców mieszkających w Polsce, studentów oraz osób mieszkających na obszarach wiejskich. To okazja do nawiązania współpracy i możliwość czerpania z doświadczenia innych.

SZKOLENIE „Efektywna komunikacja i  współpraca w zespole”:  
Tematyka szkolenia m.in. Podstawowe aspekty, zasady komunikacji interpersonalnej, komunikacja werbalna i niewerbalna, bariery komunikacyjne, zasady poprawnej komunikacji (w tym z wolontariuszami), przesłanki do budowania sprawnych zespołów wolontariuszy.

Daj się wkręcić w WOLONTARIAT!!! PODEJMIJ WYZWANIE i Zrób to z naszym wsparciem!

Prowadząca szkolenie: Agnieszka Otapowicz - animator, facylitator, ukończyła studia podyplomowe z kierowania procesami edukacyjnymi w obszarze rewitalizacji, przedsiębiorczości, samorządności lokalnej. Współpracuje jako tutor ze Szkołą Liderów w ramach programu Liderzy PAFW,  trener  modelu współpracy administracji publicznej z NGO.

Działania są bezpłatne. Oferujemy atrakcyjne zajęcia, poczęstunek, zaświadczenie i upominek. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy! O zakwalifikowaniu powiadomimy telefonicznie.

Zapewniamy przejazd na trasie Suwałki – Białystok, Białystok – Suwałki. Istnieje też możliwość zwrotu kosztów dojazdu do wysokości biletów autobusowych, osobom spoza Białegostoku – skontaktujemy się w tej sprawie z osobami, które zaznaczą taką potrzebę w formularzu.

Informacje dodatkowe – Anna Ruszewska: kom. 501 838 987, e-mail: wolontariat@pryzmat.org.pl

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
Miejscowość w której mieszkasz: *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy