Request edit access
Diecezjalna Szkoła Ewangelizatorów Diecezji Włocławskiej edycja 2021 - GOTOWY ABY OGŁASZAĆ JEZUSA
Opis cyklu (w tym terminy, warunki uczestnictwa, informacje o odpłatności) znajduje się w dokumencie dostępnym pod poniższym adresem (do wklejenia do przeglądarki):
              http://bit.ly/DSE-Program

Diecezjalna Szkoła Ewangelizatorów to cykl spotkań, których podstawowym celem jest formowanie do Nowej Ewangelizacji osób, które spotkały Jezusa i mają wołanie w sercu “biada mi gdybym nie głosił Ewangelii”.

Zależnie od obostrzeń epidemicznych obowiązujących w terminach spotkań odbędą się online lub stacjonarnie (Licheń Stary - Dom Rekolekcyjnym "BETANIA"). O ostatecznej formie danego spotkania osoby zgłoszone zostaną poinformowane z tygodniowym wyprzedzeniem.

Opłata za każde z trzech dwudniowych spotkań to 20 zł w przypadku spotkania online, a w przypadku spotkania stacjonarnego 120 zł z noclegiem z soboty na niedzielę lub 90 zł bez noclegu - płatna przelewem najpóźniej na 3 dni przed terminem spotkania na nr konta: 48 1240 1415 1111 0011 0009 8100 (tytuł przelewu: „DSE” oraz imię i nazwisko uczestnika).

Kontakt do koordynatorów wydarzenia: Telefon: Jacek 663 250 700, Anna 661 658 262, ks. Rafał 781 900 520. Mail: zespolne@diecezja.wloclawek.pl
Termin przesyłania zgłoszeń do 13 sierpnia 2021 r.

Jeśli nie posiadasz adresu e-mail to wpisz poniżej tekst: "brak@adresu.email" i podaj wówczas nr telefonu, abyśmy mogli się z Tobą kontaktować. Na adresy e-mail uczestników rozsyłane są potwierdzenia otrzymania zgłoszenia, ewentualne informacje dotyczące organizacji wydarzenia, na co wyrażasz zgodę wypełniając ten formularz.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Prosimy wpisywać się pojedynczo (Anna Nowak, nie: Anna, Piotr, Katarzyna, Józef Nowakowie).
Telefon kontaktowy
Na ten telefon organizatorzy mogą ewentualnie zadzwonić z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia, czy aby przekazać informacje organizacyjne. Preferowany jest numer telefonu komórkowego ze względu na możliwość odbioru smsów. Podajemy jedynie 9 cyfr bez spacji, myślników i prefixów (np. +48 z przodu).
Nazwa wspólnoty, do której należysz *
Warunkiem uczestnictwa jest przynależność do wspólnoty / środowiska katolickiego.
Środowisko *
Ruch Światło Życie
Odnowa w Duchu Świętym
Neokate- chumenat
Szkoły Nowej Ewangelizacji
Apostolski Ruch Wiary
Księża diecezjalni
Akcja katolicka
Civitas Christiana
Francisz- kański Zakon Świeckich
Sychar
Apostolat Maryjny
Stowarzy- szenie Życia Apostol- skiego
Katecheci
Zgroma- dzenia zakonne
Środowisko kursów ALFA
Szkoła Maryi
Żywy Różaniec
Kręgi Biblijne
Służba Liturgiczna Ołtarza
Rycerze Kolumba
Katolickie Stowarzy- szenie Młodzieży
Rycerstwo Niepokalanej
Equipes Notre-Dame
Ruchy obrony życia
Rycerstwo św. Michała Archanioła
Rycerze JP2
Wojownicy Maryi
Ruchy tradycjo -nalistyczne
Oaza młodzieżowa
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Inne
Brak
Odp.:
Pasterz i lider wspólnoty, do której należę *
Rekolekcje w jakich uczestniczyłeś *
Warunkiem uczestnictwa jest także doświadczenie przeżycia rekolekcji ewangelizacyjnych np. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, kurs „Nowe życie”, Seminarium Odnowy Wiary, kurs Alpha, Rekolekcje Ewangelizacyjne RŚŻ, kurs Filip itp.
Kiedy w swoim życiu spotkałeś Jezusa? *
Czy korzystasz z noclegu?
Dotyczy wyłącznie przypadku, gdy spotkanie będzie odbywać się stacjonarnie tj. kiedy obowiązujące obostrzenia na to pozwolą.
Clear selection
Miasto macierzyste wspólnoty lub ewentualnie Twoje miasto zamieszkania
Pole nieobowiązkowe. Wiedza w tym zakresie może pomóc skontaktować uczestnika z innymi osobami zainteresowanymi wspólnym podjęciem działań ewangelizacyjnych z jego okolicy.
Czy możemy liczyć na Twoją hojność?
Tak, pomodlę się w intencji owoców spotkań!
Tak, przywiozę owoce!
Tak, upiekę ciasto!
Może następnym razem :)
Odp.:
Informacje dodatkowe dla organizatorów, oczekiwania, pytania
Zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.-podstawa prawna przetwarzania), dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji i organizacji wydarzenia (cel przetwarzania). Administratorem danych jest Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Diecezji Włocławskiej z siedzibą we Włocławku (ul. Gdańska 2/4 Włocławek 87-800). Inspektor Ochrony Danych Osobowych: j.borucki@neostrada.pl. Odbiorcami niniejszych danych będą osoby prowadzące obsługę wydarzenia. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia zakresu ich przetwarzania, cofnięcia niniejszej zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych. Dane będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż konieczny do obsługi wydarzenia oraz realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora. Powyższa zgoda jest niezbędna do rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu.
Clear selection
Zgoda na e-mailową informację o podobnych wydarzeniach (warsztatach, kursach) organizowanych przez Forum Ewangelizacji Diecezji Włocławskiej i wspólnoty działające w jej ramach w przyszłości
Clear selection
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy