Request edit access
PRVNÍ POMOC PROŽITKEM PRO VEŘEJNOST
Čtrnáctihodinový prožitkový kurz první pomoci vedený profesionálními záchranáři a pedagogy.

Organizace kurzu:Teoretická příprava v e-learningu (6 hodin) + prezenční akce (8 hodin) - nácviky základních dovedností - volání na ZZS, polohování postiženého, resuscitace, lékárna + 4 zdravotnické etudy - simulované situace ohrožení života čí zdraví, které účastníci řeší, s následným rozborem odborného zdravotnického lektora.

Počet účastníků: 12 - 15 osob - vhodné pro zájemce od cca 16 let věku.

Místo konání: Vzdělávací středisko Hlavatce, okres Tábor: http://www.ubytovani-hlavatce.cz/

Cena kurzu: 1480,- Kč/osobu - zahrnuje studium v e-learningu s podporou tutora, program prezenční akce (nejméně 4 lektoři , z toho nejméně 2 zdravotničtí - ZZS JčK+ ZZS HMP), stravování v době prezenční akce (oběd + 2x coffee break).

Termín konání: prezenční akce proběhne v neděli 29. dubna 2018 (E-learning pro teoretickou přípravu bude zpřístupněn 10. dubna)

V případě, že Vás zaujala nabídka naší vzdělávací akce, vyplňte prosím kontaktní formulář a my Vám zašleme podrobnější informace.

Upozornění: Vyplnění formuláře je nastaveno jako veřejně přístupné. Nežádejte prosím přístup pro úpravy přes tlačítko, které se nabízí v záhlaví formuláře - přístup pro úpravy znamená možnost editovat vlastní obsah formuláře a zpracovávat odpovědi. Děkujeme.

První pomoc prožitkem
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Kontaktní telefon *
Na tomto telefonním čísle Vás budeme kontaktovat v případě potřeby
Your answer
Kontaktní e-mail *
Na tento e-mail Vám zašleme podrobnější informace ke školení
Your answer
Ročník narození *
Napište rok svého narození. Program vytváříme vždy na míru skupině, věkové složení skupiny je důležitým vstupem pro přípravu programu.
Your answer
Další sdělení
Cokoliv dalšího, co nám chcete sdělit.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Občanské sdružení Ve škole i Mimo ni. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms