Request edit access
Skills vs Passion. What matter more?
Cilat janë më të rëndësishme? Aftësitë apo passioni? Kjo do jetë tema e sessionit motivues që do mbahet nga Denis Lushi në kuadër të Javës së Aftësive Profesionale. Me anë diskutimeve dhe reflektimeve të përbashkëta do të arrihet në përfundime interesante dhe të dobishme për pjesëmarrësit.

Data: 26 Maj
Ora:20.00
Vendi: Online

Ju mirëpresim!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Emër Mbiemër *
Email *
Statusi aktual *
Duke dërguar aplikimin *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy