Request edit access
Опитування представників МСБ щодо очікувань від податкової реформи та запровадження нової форми державно-приватного партнерства
Для нас важливо отримати зворотній зв’язок від вас задля кращого розуміння основних вимог представників МСБ, щоб забезпечити ефективність процесу реформування податкової політики в Україні. Саме тому ми звертаємось до представників бізнес-об’єднань та підприємців з проханням пройти онлайн-опитування.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до обговорення законопроекту: http://ngoipr.org.ua/zakonodavchi-initsiativi/, надіславши свою пропозицію он-лайн.

Ми у FACEBOOK: https://www.facebook.com/ngoipr/

Контакти:
(044) 539 00 27
(067) 539 00 27
ngo.ipr@gmail.com
www.ngoipr.org.ua

Як часто у Вас виникають проблеми у взаємодії з працівниками податкової сфери?
Які реформи, на Вашу думку, можуть змінити на краще діяльність ДФС України?
Чи підтримуєте Ви ідею про можливість передачі частини функцій ДФС України у публічно-приватний сектор (незалежним податковим уповноваженим особам)?
Чи стали б Ви користуватися послугами незалежних податкових уповноважених осіб замість обслуговування в органах ДФС України, за умови рівнозначності їх рішень і повноважень?
Чи можна вважати запровадження державно-публічного партнерства та появу незалежних податкових уповноважених осіб ( консультантів, радників) дієвим методом боротьби з корупцією в органах Державної фіскальної служби України?
Чи важливі для Вас неупереджені перевірки без тиску та здирництва з дотриманням принципу фінансової презумпції невинуватості до результатів таких перевірок, проведеними недержавними інституціями)?
Ви б хотіли самостійно визначати період, дату та час проведення податкових перевірок та необхідних консультацій?
Чи важлива наявність відповідальності перед Вами представників ДФС чи незалежних податкових уповноважених осіб?
До якої категорії Ви належите:
Required
Залиште, будь ласка, контакти для зворотного зв'язку (е-пошту, моб. телефон, ПІБ), ми будемо Вас інформувати про події та перебіг дискусії навколо реформування фіскальної політики:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms