Request edit access
Registracija į viešųjų pirkimų seminarą projektams (2018 m. liepos 2 d. Vilniuje)
2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa

2018 m. liepos 2 d.
Viešbutis „Best Western Vilnus“, Konstitucijos pr. 14, Vilnius


Registruotis galima iki 2018 m. birželio 28 d.
Seminaro dalyvių skaičius ribotas. Dalyvių registraciją patvirtinsime po birželio 28 d.

Daugiau informacijos apie seminarą gali suteikti programos informacijos ir projektų vadovė Inga Ringailaitė (tel. +370 5 261 0405, +370 659 63284, el. p. inga.ringailaite@vilniusjts.eu).

Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo
Registruodamiesi į šį seminarą sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik šio įvykio organizavimui ir vykdymui. Jūsų duomenys bus saugomi elektroniniu formatu arba popierine forma ir bus naudojami jus informuoti apie panašius įvykius. Galite atsisakyti gauti informaciją informuodami programos Jungtinį sekretoriatą elektorninu laišku adresu latlit@varam.gov.lv.
Duomenų apdorojimas atliekamas laikantis ES bendrosios duomenų apsaugos reglamento reikalavimų. Duomenų apdorojimą vykdo Latvijos Respublikos Aplinkos apsaugos ir regioninės plėtros ministerija (Peldu g. 25, Ryga, LV-1494, el. p. pasts@varam.gov.lv, tel. +37166016740). Mes įsipareigojame gerbti ir saugoti tvarkomų asmens duomenų privatumą. Jūsų asmeniniai duomenys nėra skirti perduoti trečiosioms šalims arba perduoti trečiosioms valstybėms ar tarptautinėms organizacijoms.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą, susisiekite su programos Jungtiniu sekretoriatu el. p. adresu janis.vanags@varam.gov.lv.
Mes informuojame, kad viešinimo tikslais renginys gali būti fotografuojamas ir (arba) filmuojamas, o nuotraukos ir vaizdo įrašas gali būti paskelbti Latvijos Respublikos Aplinkos apsaugos ir regioninės plėtros ministerijos interneto svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba elektroniniuose ir spausdintiniuose leidiniuose.
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Projektas (numeris, akronimas) *
Your answer
Organizacija (ne daugiau nei 1 asmuo iš projekto partnerio organizacijos) *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Telefono Nr. *
Your answer
Ar turite specialių poreikių maistui
Jūsų klausimai
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms