Request edit access
РОБОТА АДВОКАТУ - СПІВПРАЦЯ ІЗ СТРАХОВОЮ КОМПАНІЄЮ
В РАЗІ ВАШОЇ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ http://inservis.com.ua/advokat/
ПРАВОВИЙ ПОЛІС СТРАХУВАННЯ
Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «СПЕЙР» http://spare.ua - працює на страховому ринку з 2015 року. Компанія спеціалізується на розвитку нового виду страхування – правового страхування, що забезпечує надійний захист від ризиків, що можуть виникати у громадян в зв’язку з порушенням адміністративного та цивільного законодавства з боку третіх осіб та здійснює аналіз ризиків, що виникають у підприємств у зв’язку з підприємницькою діяльністю підприємств.
На основі проведеного аналізу ризиків СК «СПЕЙР пропонує скористатися Правовим полісом, що захистить бізнес від неконтрольованого свавілля державних органів.
СК «СПЕЙР» пропонує Вам взаємовигідне співробітництво у реалізації нового унікального проекту що є новітнім страховим продуктом, та надає можливість страхувальнику отримати правову допомогу, у разі настання страхового випадку, а Страхова компанія оплачує отримані ним юридичні послуги.
На даний момент компанія розпочала співробітництво з партнерами та прогнозує обслуговування в 2017 році близько 100 000 клієнтів по всій території України.
Взаємна співпраця надасть можливість для Страхової компанії забезпечити ефективний захист прав страхувальників по всій території України , а для адвокатів , що долучаться до співпраці з Страховою компанією дасть можливість отримати нових клієнтів з гарантованою оплатою послуг від Страхової компанії.
Просимо Вас повідомити про зацікавленість у співпраці ЗАПОВНИВШИ ФОРМУ ЗАЯВКИ ПІД ЦИМ ТЕКСТОМ, або на сайті http://pva.in.ua/ua/50/ чи http://inservis.com.ua/advokat/

Пошук партнерів-адвокатів, здійснюється в рамках розширення продажів страхових продуктів в межах всієї України.

Ваше ІМ'Я (ПІБ): *
Your answer
Ваш ТЕЛЕФОН: *
Your answer
Ваш E-mail: *
Your answer
Ваш регіон та Ваша примітка
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms