Request edit access
Seminarium Analityczne RODM Kraków: formularz rejestracyjny
Po raz drugi zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych polską polityką zagraniczną oraz sprawami międzynarodowymi do udziału w seminarium analitycznym przygotowanym przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie i Ośrodek Myśli Politycznej.

¬ Celem kursu jest analiza kluczowych kierunków polskiej polityki zagranicznej. Punktem wyjścia będzie m.in. lista priorytetów określonych w Strategii Polskiej Polityki Zagranicznej 2017–2021 oraz w innych dokumentach strategicznych.
¬ Analiza będzie prowadzona z wykorzystaniem różnych metod, technik i narzędzi informatycznych wspierających proces formułowania i wyciągania wniosków. Kontekst będą stanowiły działania polskiej dyplomacji oraz wydarzenia międzynarodowe.
¬ Metoda pracy jest oparta na bezpośrednim zaangażowaniu uczestników w trakcie spotkań oraz pomiędzy poszczególnymi warsztatami.
¬ Po ukończonym kursie jego Uczestniczki i Uczestnicy zdobędą umiejętność samodzielnego gromadzenia materiału analitycznego, jego przetwarzania i przekształcania go w produkt analityczny. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Zajęcia prowadzić będzie dr Błażej Sajduk, ekspert ds. edukacji i bezpieczeństwa narodowego, politolog i historyk myśli politycznej, adiunkt w Zakładzie Myśli Politycznej Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ. W latach 2010–2017 prorektor Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. J. Tischnera.

Zajęcia będą odbywać się we wtorki w siedzibie Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Krakowie. Każde z nich potrwa ok. 2 godziny (140 min) - od godziny 16.00. Ich terminy to: 15 października, 23 października, 6 listopada, 20 listopada, 4 grudnia.

Każdy uczestnik, oprócz obecności i aktywnego uczestnictwa w kursie, powinien opracować końcową analizę dotyczącą polityki międzynarodowej na podstawie zdobytej podczas zajęć wiedzy i z użyciem przedstawionych metod, technik i narzędzi badawczych.

Zaakceptowane przez prowadzącego prace zostaną za zgodą autorów opublikowane na stronie Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Krakowie.

W kursie mogą uczestniczyć tylko osoby zarejestrowane. Udział w kursie jest BEZPŁATNY!
Formularz zapisu dostępny jest pod adresem: https://goo.gl/DviG31
Zapisy trwają do 19 października (piątek).
Pierwsze zajęcia będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych!
Więcej informacji na stronie www.rodm-krakow.pl

Seminarium jest przygotowywane w ramach projektu Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie 2016-2018, współfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej.

Email address *
Imię i Nazwisko *
Your answer
Numer kontaktowy
Your answer
Na jakim etapie kształcenia jesteś? *
Jaką uczelnię/organizację reprezentujesz? *
Your answer
Czy brałeś/aś wcześniej udział w wydarzeniach organizowanych przez RODM Kraków? *
Jeżeli tak, to w jakich?
Your answer
Czy brałeś/aś wcześniej udział w Seminarium Analitycznym RODM?
Opisz, czego oczekujesz po kursie Seminarium Analityczne RODM Kraków
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms