Request edit access
UGG avalynės žaidimas „ LAIMĖK ANTRĄ PORĄ DOVANŲ"
STEP TOP parduotuvių organizuojamo
UGG avalynės žaidimo
„ LAIMĖK ANTRĄ PORĄ DOVANŲ"
taisyklės

1. Įsigyk UGG avalynės porą STEP TOP parduotuvėse Lietuvoje 2019 gruodžio 19 - 2020 sausio 2 dienomis.
2. Registruokis www.steptop.lt.
3. Bus apdovanoti net 5 UGG avalynės porų laimėtojai!


1. " LAIMĖK ANTRĄ PORĄ DOVANŲ " žaidimas vyksta ir jame registruotis žaidėjai gali Lietuvoje 2019 gruodžio 19 – 2020 sausio 2 dienomis.
2. Žaidimą organizuoja UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, Tel. +370 5 247 7601, El. p. info@armitana.lt.
3. Žaidime norintys dalyvauti asmenys turi nusipirkti bet kurią UGG avalynės porą bet kurioje STEP TOP prekybos vietoje visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, išsaugoti prekės pirkimo kvitą, kuris bus laikomas pirkimo liudijimu, taip pat užpildyti dalyvio anketą (užsiregistruoti) www.steptop.lt.
4. Loterijos būdu, iš visų užsiregistravusiųjų www.steptop.lt. kvitų, 2020 sausio 6 d. bus traukiami 5 UGG avalynės porų laimėtojai, kurie turės teisę per 14 kalendorinių dienų atsiimti prizą. Viso bus išdalinta 5 UGG avalynės porų.
5. Registracijos formoje nurodomas vardas, pavardė, pirkėjo telefono numeris, el. paštas, miestas, pirkimo kvito numeris. Registracija www.steptop.lt yra nemokama.
6. Vienas žaidimo dalyvis gali registruoti keletą unikalių pirkimo kvitų, tačiau lošimo metu gali laimėti tik vieną prizą.
7. Jei vienas unikalus pirkimo kvitas būtų užregistruotas keletą kartų, galiojančiu būtų laikomas ir žaidime dalyvautų tas unikalus pirkimo kvitas, kuris užregistruotas pirmas.
8. Laimėtojai, loterijos būdu bus traukiami 2019 sausio 6 d. Laimėtojų vardas ir pavardė bus paskelbti viešai. Laimėtojai, laimėję prizą, bus informuoti dalyvio nurodytu telefono numeriu. Atsiimti prizą laimėtojas įpareigotas STEP TOP parduotuvėse Lietuvoje iki 2019 01 19 d., pateikdamas savo asmens dokumentą bei užregistruotą pirkimo kvitą. Vėliau laimėjimas anuliuojamas ir prizas neišduodamas.
9. Laimėti prizai negali būti pakeisti jokiu kitu prizu, prizo vertė negali būti išmokama grynaisiais pinigais.
10. Pasirinkdami dalyvauti žaidime ir užpildydami dalyvio anketą dalyviai pateikia savo asmens duomenis (vardas, pavardė, pirkėjo telefono numeris, el. paštas, miestas) ir tokiu būdu sutinka, kad žaidimo organizatorius ar jo paskirti asmenys tvarkytų dalyvio pateiktus asmens duomenis žaidimo organizavimo, administravimo tikslais, siekiant nustatyti prizų laimėtojus, juos paskelbti ir įteikti prizus.
11. Pasirinkdami dalyvauti žaidime dalyviai taip pat sutinka, kad laimėjimo atveju jų kaip laimėtojo (vardas , pavardė, miestas) bus paskelbti viešai. Informacija apie laimėtojus viešinama Organizatoriaus administruojamose socialinių tinklų paskyrose.
12. Asmens duomenų valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, Tel. +370 5 247 7601, El. p. info@armitana.lt. Asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios susitarimų su Organizatoriumi pagrindu tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
13. Asmens domenų subjektas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis, apriboti duomenų tvarkymą, prašyti perkelti savo duomenis ar pateikti skundą priežiūros institucijai.
14. Akcijos metu surinkti asmens duomenys bus naudojami tik šiose taisyklėse apibrėžtais tikslais ir saugomi ne ilgiau nei kaip 1 mėn. nuo Akcijos laimėtojų paskelbimo. Vėliau duomenys yra pašalinami ir nesaugomi.
15. Visais atvejais duomenų tvarkymo klausimu kreipkitės info@armitana.lt .

Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Mob.tel. nr *
Your answer
El.paštas
Your answer
Pirkimo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Kasos kvito numeris *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy