Request edit access
Анкета на участь в проекті «Гендерна політика великого міста»
В рамках проекту «Гендерна політика великого міста» Гендерний центр ХНУМГ імені О.М. Бекетова, ГО «Молода перспектива» та ГО «Лінк» запрошують долучитися до циклу семінарів-тренінгів про гендерні цінності, гендерні практики та гендерні стратегії сучасних міст.

Ідея проекту ґрунтується на розумінні того, що чоловіки і жінки можуть мати відмінний досвід використання міських локацій (деякі на основі гендерної нерівності).

Сектори життєдіяльності міста, за якими може виконуватись гендерний аудит міського простору:
- громадський транспорт;
- повсякденні маршрути (пішохідні та транспортні) мешканця/мешканки міста з точки зору їх комфортності та доступності;
- рекреаційні території – бульвари, парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку), сквери, набережні та ін. з точки зору створених умов для відновлення «життєвих сил» мешканця/мешканки міста;
- міські території загального користування – рівень доступу до закладів культури, торгівельно-розважальних центрів, закладів з надання побутових послуг тощо.

Учасникам проекту - авторам та авторкам гендерно-орієнтованих урбан-ідей – буде надана експертна підтримка для їх впровадження на конкретних локаціях (або у сферах життєдіяльності) Харкова. Найкращі урбан-ідеї для розбудови Харкова як «міста рівних можливостей» будуть презентовані громаді міста!

ПІБ *
Your answer
E-mail адреса *
Your answer
Ваш номер телефону *
Your answer
Місце навчання/роботи (посада) *
Your answer
Чому Ви хочете взяти участь у проекті?
Your answer
Чи є у Вас ідеї відповідно конкретної території (сектору) в м. Харкові який міг би стати основою для проведення гендерного аудиту? *
Required
Якщо так, то обгрунтуйте свій вибір (опишіть сучасну ситуацію)
Your answer
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms