Request edit access
Анкета на участь в проекті «Гендерна політика великого міста»
В рамках проекту «Гендерна політика великого міста» Гендерний центр ХНУМГ імені О.М. Бекетова, ГО «Молода перспектива» та ГО «Лінк» запрошують долучитися до циклу семінарів-тренінгів про гендерні цінності, гендерні практики та гендерні стратегії сучасних міст.

Ідея проекту ґрунтується на розумінні того, що чоловіки і жінки можуть мати відмінний досвід використання міських локацій (деякі на основі гендерної нерівності).

Сектори життєдіяльності міста, за якими може виконуватись гендерний аудит міського простору:
- громадський транспорт;
- повсякденні маршрути (пішохідні та транспортні) мешканця/мешканки міста з точки зору їх комфортності та доступності;
- рекреаційні території – бульвари, парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку), сквери, набережні та ін. з точки зору створених умов для відновлення «життєвих сил» мешканця/мешканки міста;
- міські території загального користування – рівень доступу до закладів культури, торгівельно-розважальних центрів, закладів з надання побутових послуг тощо.

Учасникам проекту - авторам та авторкам гендерно-орієнтованих урбан-ідей – буде надана експертна підтримка для їх впровадження на конкретних локаціях (або у сферах життєдіяльності) Харкова. Найкращі урбан-ідеї для розбудови Харкова як «міста рівних можливостей» будуть презентовані громаді міста!

ПІБ
Your answer
E-mail адреса
Your answer
Ваш номер телефону
Your answer
Місце навчання/роботи (посада)
Your answer
Чому Ви хочете взяти участь у проекті?
Your answer
Чи є у Вас ідеї відповідно конкретної території (сектору) в м. Харкові який міг би стати основою для проведення гендерного аудиту?
Required
Якщо так, то обгрунтуйте свій вибір (опишіть сучасну ситуацію)
Your answer
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms