Request edit access
Zostań wolontariuszem Medialabu Katowice!
Chcesz badać kulturę w Katowicach? Interesują Cię zmiany, które zachodzą w mieście? Chciałbyś z widza zamienić się w aktywnego działacza? Nic prostszego! Dołącz do grona wolontariuszy Medialabu Katowice i razem z nami badaj instytucje, wydarzenia i ich uczestników.

Research prowadzony jest w ramach Shared Cities: Creative Momentum – nowatorskiego projekt realizowanego przez jedenaście organizacji z czołowych miast Europy Centralnej – Belgradu, Berlina, Budapesztu, Bratysławy, Katowic, Pragi i Warszawy. Jego celem jest skupienie osób i społeczności zaangażowanych w projekty kulturalne, społeczne i architektoniczne, które redefiniują sferę publiczną i przestrzenie wspólne miast.

Jeśli chcesz wesprzeć nas w prowadzeniu badań ankietowych pośród gości największych instytucji kultury w Katowicach, wypełnij poniższy formularz. Wolontariusz może uczestniczyć bezpłatnie w wydarzeniu, którego gości bada. Możesz zadeklarować się na dowolną liczbę wydarzeń. Najbardziej zaangażowani wolontariusze otrzymają zaświadczenie o udziale w europejskim projekcie badawczym. Prosimy o przemyślane deklaracje.

***

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dokonanie skutecznej rejestracji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby związane z realizacją projektu Medialab Katowice, w tym jego promocją i informowaniu o nim, w czasie jego realizacji oraz po jego zakończeniu. Administratorem danych jest instytucja Katowice Miasto Ogrodów. Zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych uczestnikowi projektu przysługuje min. prawo do żądania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania jego danych osobowych, dostępu do danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualnienia, zmieniania tych danych, otrzymywania informacji o udostępnianiu jego danych osobowych wskazanym podmiotom. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu jest warunkiem udziału w projekcie.
INDUSTRIADA 2017
Zaangażowani wolontariusze będę zbierać dane od uczestników wydarzeń organizowanych przy Szybie Wilson w ramach tegorocznej Industriady.
Dane kontaktowe
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Email *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Dane do umowy
Dane te zostaną wykorzystane tylko na potrzeby sporządzania umowy (porozumienia) o wolontariacie.
Adres zamieszkania *
Ulica, kod pocztowy i miasto
Your answer
PESEL *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service