Request edit access
Захист Вітчизни .Кровотечі.Ситуаційні завдання.
№2.Кровотечі.Ситуаційні завдання.
Представтесь *
Your answer
1. Чоловік поранив праву руку в ділянці ліктьової западини розбитим склом. Кров яскраво-червоного кольору пульсує із рани. Передпліччя та кисть різко бліді. Визначте вид кровотечі та перерахуйте заходи першої невідкладної допомоги.
Your answer
2. Чоловік випадково пошкодив передньо-зовнішню поверхню гомілки. З рани повільно, але досить потужно витікає темна кров, гомілка та стопа звичайного кольору, теплі. Визначте вид кровотечі та перерахуйте заходи першої невідкладної допомоги.
Your answer
3. Під час автомобільної аварії водій поранив ліве плече і травмував ніс. З пораненого плеча значна кровотеча, накладена пов’язка швидко просочується яскраво-червоною кров’ю. З носа тече кров. Потерпілий блідий. Пульс прискорений, на лівій руці не визначається. Визначте вид кровотечі та перерахуйте заходи першої медичної допомоги.
Your answer
4. У жінки, яка тривалий час хворіє на варикозне розширення вен нижніх кінцівок, виникла сильна кровотеча внаслідок випадкового поранення лівої гомілки дротом. Колір крові темний. Визначте вид кровотечі та перерахуйте заходи першої медичної допомоги.
Your answer
5. У результаті падіння хлопця під час гри у футбол у нього виникла носова кровотеча. Перерахуйте основні заходи першої медичної допомоги.
Your answer
6. Чоловік, хворий на туберкульоз, раптом відчув погіршення загального самопочуття. Він скаржиться на слабкість, нудоту, запаморочення та кровохаркання. Визначте вид кровотечі та перерахуйте заходи першої медичної допомоги.
Your answer
7. У жінки, яка тривалий час страждає на виразкову хворобу шлунка, несподівано виникли блювота згорнутою кров’ю, прискорене серцебиття, слабкість, нудота та запаморочення. Визначте вид кровотечі та перерахуйте заходи першої медичної допомоги.
Your answer
8. Під час приготування їжі господиня порізала вказівний палець лівої руки. При цьому видно, що кров виділяється краплями. Визначте вид кровотечі та перерахуйте заходи першої медичної допомоги.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms