Request edit access
Predregistrácia                  
V prípade, že ešte nie ste používateľom Verejnej knižnice Michala Rešetku vTrenčíne, ale chcete sa ním stať, môžete využiť online predregistráciu, vyplnením nasledovného formulára.
Poznámka: deti do 15 rokov (vrátane) stiahnite si prihlášku https://www.vkmr.sk/buxus/docs/Prihl%C3%A1%C5%A1ka%20VKMR%20deti%20GDPR,%20A5.pdf a podpísanú zákonným zástupcom prineste do knižnice.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Osobné údaje / Meno: *
Priezvisko: *
Dátum narodenia: (Zadajte dátum vo formáte DD.MM.RRRR) *
Titul pred menom:
Titul za menom:
Telefonický kontakt:
E-mail: *
Trvalé bydlisko / Ulica, číslo domu: *
Mesto: *
PSČ: *
Prechodné bydlisko / Ulica, číslo domu:
Mesto:
Číslo domu:
Kategória: *
Required
Potvrdenie *
Required
Osobné údaje sú spracúvané v súlade so zákonmi č. 126/2015 Z. z. o knižniciach a č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a tiež v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679.
Poučenie o ochrane osobných údajov používateľa Verejnej knižnice Michala Rešetku je uvedené v knižničnom a výpožičnom poriadku a na webových stránkach knižnice www.vkmr.sk (http://www.vkmr.sk/dokumenty/materialy-vkmr/kniznicny-a-vypozicny-poriadok.html?page_id=7740).

Ďalší postup:
1. Predregistrovanému čitateľovi príde potvrdzujúca správa na e-mail s informáciou o výške registračného poplatku a číslom účtu, na ktorý je potrebné zaslať úhradu.

2. Po prijatí úhrady registračného poplatku na účet knižnice, bude čitateľ e-mailom informovaný o možnosti využívať služby knižnice.

3. V prípade, že poplatok za registráciu nebude uhradený do 7 pracovných dní od zaslania žiadosti o predregistráciu, budú údaje žiadateľa vymazané a registrácia sa neuskutoční.
 
4. Pri najbližšej fyzickej návšteve knižnice je potrebné aktivovať si predregistráciu – na základe občianskeho preukazu budú doplnené prihlasovacie údaje čitateľa, vytlačená záväzná prihláška do knižnice a čitateľský preukaz.


V prípade otázok kontaktujte evidencia@vkmr.sk;  info@vkmr.sk.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy