Request edit access
Dijital Göçebelik (Mekan Bağımsız Çalışmak) Dijital Pazarlama
30 Nisan 2019 Salı
Saat: 14:00
İAÜ Florya Kampüs D blok Mavi Salon
Katılım Sağlayan tüm öğrencilere "Katılım Belgesi" verilecektir.

Zeynep Kömürcü Bulut Kimdir?
1983 yılında dünyaya gelen Zeynep Kömürcü; bir köy ilkokulunu bitirdikten sonra orta ve lise öğrenimini, İzmit’te bir Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirdi. Buradan Kocaeli birincisi olarak Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı. Aynı okulda Reklamcılık ve Pazarlama yan dalını da tamamladı.
Zeynep’in girişimcilik hayatı aslında o doğar doğmaz başladı. Çünkü fotoğrafçılıktan pastaneciliğe, pazarcılıktan şekerciliğe kadar pek çok farklı girişimleri olan bir babanın kızıydı. Çocukluğundan gençliğine kadar babasıyla her daim çalıştı. Üniversite hayatını da 1. sınıftan itibaren market tanıtım görevlisi, çevirmenlik gibi çeşitli işler bulup çalışarak geçirdi.
En son olarak 3. sınıftayken - 2005 yılında - bir Dijital Ajans’ta Metin Yazarı olarak staja başladı. Okulu bitirmeden Almanya’da bir Erasmus Exchange programına katıldı ve 2008 yılında aynı ajansta Dijital İçerik ve Strateji Direktörü olmuştu. Ajansının bir aile ortamı olmasının yanı sıra önündeki işlerin sürekli değişmesi, onu aynı ajansta yıllarca tutan en önemli faktörlerden biriydi. Akbank, Biletix, BMW, Turkcell, Mercedes, ING Bank, MINI, Ziraat Bankası, Çiçeksepeti, TEKZEN gibi sayısız müşteri için Dijital Pazarlama ve E-Ticaret Projeleri geliştirme fırsatı buldu.
Sonrasında yine ona çok fazla katkı sağlayacak, rotasını çizerken edinimlerini aktarabileceği fırsatlar yaratan iki farklı tecrübesi daha oldu: Hepimizin bildiği çizgi film karakteri Pepee’nin teknoloji şirketi Düşyeri’nde Pazarlama Direktörlüğü (CMO) ve bir başka ajansta yine Strateji ve İçerik Direktörlüğü görevlerini üstlendi.
Farklı hayalleri vardı ve çocuklu ailelere pozitif ayrımcılık yapmayı hedefleyen, herkesin çalışma saatini kendisinin belirleyebileceği, dilediği zaman evden dilediği zaman ofiste çalışıp kadın-erkek fark etmeksizin bebek veya çocuklarını rahatlıkla ofise getirebilecekleri bir sistem kurdu.
Stradesco Dijital İçerik ve Strateji Ajansı, tam da şu an 1. yıldönümünü kutluyor. Ve danışanlarına; Dijital İçerikleri kapsayan sosyal medya yönetimi, youtube kanal yönetimi, UX/UI, SEO, SEM, video içerik ve Influencer Marketing hizmetleri sunuyor.
Zeynep, aynı zamanda evli ve iki çocuk annesi.

Adı Soyadı *
Your answer
Bölüm *
Your answer
Cep Telefon Numarası *
Your answer
E mail Adresiniz *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service