Request edit access
Legomania - Lego nie tylko buduję, ale też programuję!
ZAPISY NA WARSZTATY ROBOTYKI LEGO. ZGŁOSZENIE WYPEŁNIA RODZIC.

REGULAMIN
1. Organizatorami bezpłatnych warsztatów robotyki "Legomania - Lego nie tylko buduję, ale też programuję! w Lesznie i Lasocicach jest Fundacja Centrum Aktywności Twórczej.
2. Wydarzenie realizowane jest w ramach ogólnopolskiego tygodnia kodowania MEET THE CODE w partnerstwie ze Stowarzyszeniem ZMW Przybyszewo.
3. W warsztatach robotyki mogą uczestniczyć dzieci w wieku zaanaczonym w formularzu zgłoszeniowym. Jeden uczestnik może wziąć udział tylko w 1 zajęciach.
4. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
5. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie WARSZTATÓW ROBOTYKI "LEGOMANIA" z przyczyn od siebie niezależnych oraz poinformowania o tym uczestników.
6. W przypadku odwołania poszczególnych spotkań lub braku miejsc na warsztatach organizatorzy zobowiązują się do poinformowania uczestników.
7. W przypadku niemożności przybycia na zajęcia, uczestnik zobowiązany jest do zorganizowania zastępstwa w tej samej kategorii wiekowej
8.Uczestnik proszony jest o punktualne przybycie i dokładne sprawdzenie w jakim miejscu odbywają się zajęcia.
9. Uczestnik / Uczestniczka wyraża zgodę na utrwalanie swojego wizerunku (zdjęcia) podczas udziału w WARSZTATACH ROBOTYKI "LEGOMANIA" w czasie trwania zajęć, po uzyskaniu zgody bezpośrednio przed zajęciami.
10. Rodzic zobowiązany jest bezpiecznie dostarczyć i odebrać dziecko w wyznaczonym czasie. Organizator nie bierze odpowiedzialności za uczestnika poza czasem trwania zajęć.
11.Organizator zapewni uczestnikowi drobny poczęstunek
10. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.

PO WYPEŁNIENIU PÓL OBOWIĄZKOWYCH, PROSIMY O ZAZNACZENIE W JAKICH WARSZTATACH PAŃSTWA DZIECI CHCĄ WZIĄĆ UDZIAŁ. O ZAKWALIFIKOWANIU ZOSTANIECIE PAŃSTWO POINFORMOWANI PO 5.10.2018

Email address *
IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA (DZIECKA) *
Your answer
IMIĘ I NAZWISKO RODZICA
Your answer
Nr telefonu rodzica *
Your answer
Data urodzenia dziecka: *
MM
/
DD
/
YYYY
Warsztat, na który zapisują Państwo dziecko: *
Required
RODO Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, Więzienna 3, 64-100 Leszno, NIP 6972250147, KRS:0000320676.Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art.13 ust.1 ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). Informuję, że: 1.Pani/Pana dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu rejestracji i wzięcia udziału w warsztatach robotyki w ramach akcji MEET THE CODE 2018. 2. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas nieokreślony od momentu uzyskania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 3. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 4. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z przepisami *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms